Remontex Firma Remontowo-Budowlana Krzysztof Twaróg

Sowliny

Opinie o Remontex Firma Remontowo-Budowlana Krzysztof Twaróg

boguś

Sprawa toczy się w sądzie w LIMANOWE. Jest do wygrania mimo mataczenia ze strony pana T.Sprawe prowadzi ze strony pokrzywdzonych bardzo energiczna pani adwokat Małgorzata Włodarczyk

sylwek

Znam właściciela od jak najgorszej strony wiać jak najdalej od tego gościa przekręt jakich mało w okolicy picuś glancuś tylko za czyją kasę,znam gości którzy sądzą się z nim w śądzie mam nadzieję że odbije mu się czkawką to cwaniactwo

mmm
@sylwek 18.09.2014 21:50

Proszę o miejscowość sądu też chcemy sie sądzić można połączyć sprawy.

jogi

To jest firma gdzie można pracować do zajechania się ale kasy nie zobaczysz na oczy,tak to jest z takimi niby pracodawcami.......

takion

Co może być to za firma gdzie nagminnie są usuwane opinie o niej firma która nie ma nic do ukrycia tak nie postępuje,popytałem na wasz temat bo buduję dom ale z tego co o was mówią to jak najdalej od remontex

kicia

Pracował tam mąż mojej koleżanki (usunięte przez administratora)TAKA PŁACA

edi

zleciłbym pracę waszej firmie tylko zaniepokoiły mnie wcześniejsze opinie(usunięte przez administratora)w takim razie jest coś z waszą firmą nie tak

taki_on

praca w tej firmie moze i jest dobra ale jeśli juz chodzi o wynagrodzenie za pracę to pozostawia wiele do życzenia.( usunięte przez administratora ) nie polecam!!!

Zostaw opinię o Remontex Firma Remontowo-Budowlana Krzysztof Twaróg - Sowliny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remontex Firma Remontowo-Budowlana Krzysztof Twaróg