Rem Bud Usługi Ogólnobudowlane Grzegorz Pawlik

Wrocław

Opinie o Rem Bud Usługi Ogólnobudowlane Grzegorz Pawlik

Ewa

Zaliczka pobrana Pana niema od 3 dni. Oszust!

Marek

Firma to słowo którego nie powinien ten paprok używać.Praca spieprzona - zaliczka wzięta Pana niema - telefon nieczynny.

anna

krętacz partacz -służe zdjęciami jego partaniny , koszmar .Zainteresowanych proszę o kontakt .

Wściekły klient

Co to za firma bez sprzętu i umiejętności nie polecam takiego partacza!!!!! Unikać jak najdalej. Paprok nic więcej.

Marshal

Zgadzam się, naciągacz i krętacz. Nie płaci za prace.

Adam

Praca za free. Polecam jak ktoś za darmo lubi robić, nie uczciwy!!

Ewa

Witam serdecznie: Widzę, że tak na prawdę nie wiemy o co prosimy? Nie znamy struktury firmy, a prosimy o pomoc? Piszę bez wiedzy osób zainteresowanych, może lepiej by tak zostało? Znam dobrze układ tej firmy kojarząc kilka spraw? Dwa pierwsze wpisy, to pseudo glazurnicy, którzy przegrali sprawę w inspekcji pracy oraz temu podobnym instytucjom. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Rem Bud Usługi Ogólnobudowlane Grzegorz Pawlik - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rem Bud Usługi Ogólnobudowlane Grzegorz Pawlik