Opinie o Betonex w Wielogóra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Betonex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Betonex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Betonex w Wielogóra

Emaen Nowy wpis

Dzień dobry tandeta że nie wiem podnosiłem koparką to cała ściana odpadła ????

Warmia Nowy wpis

Miła obsługa,szybka realizacja,dobra jakość polecam

Zibi Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy aktualnie są jakieś szanse na pracę w firmie?

Anonim Nowy wpis

Panowie ze strony betonex bardzo nie mili. Nieuprzejma rozmowa prowadziła do braku porozumienia między stronami i braku chęci do skorzystania z usług. Jeżeli chodzi o towar, jakość pierwsza klasa Jeżeli natomiast chodzi o sposób rozmowy Pan dosłownie krzyczał i miał pretensje ,że mam czelonsc zapytać o cokolwiek. Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Betonex.
Gabriela

Czy ktoś z Was pracuje bądź pracował w firmie Betonex i mógłby podzielić się swoją wiedzą i przemyśleniami na ich temat? Każdy komentarz, zarówno negatywny jak i pozytywny będzie przydatny dla reszty użytkowników. Pamiętajcie o przestrzeganiu zasad regulaminu forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

krzysztof

mają kilka stron np. - przestrzegam bardzo przed firmą - Klient z cieknącym szambem - źle zamontowani a teraz nie chcą tego naprawić betonowe-szamba.net.pl http://www.szambabetonowe-betonex.pl/ http://szambabetonowe.pl/ - gwarancja-5-lat.php http://www.betonex.info rózne adresy emailowe Betonexinfo@wp.pl betonexbiuro@wp.pl AST Betonex P.P.H.U. BETONEX Wielogóra ul. Stawna 2 26-660 Jedlińsk i strony na każde miasto : szamba betonowe Lublin • szamba betonowe Chełm • szamba betonowe Zamość • szamba betonowe Świdnik • szamba betonowe Kraśnik • szamba betonowe Biłgoraj • szamba betonowe Lubartów • szamba betonowe Łęczn

krzysztof

Panie Przemysławie prosze o przyjazd i realizację reklamacji

Bardzo proszę Panie Przemysławie o telefon

Bardzo proszę Panie Przemysławie o telefon

U mnie nie nie Mapei

U mnie pokrywę przykleili na jakiś inny klej, glazurnik na zewnątrz mrozo i wodo odporny ale nie mapei ważne że nie na piankę tak jak to w innych firmach.

Klyjent

Trafiłem na ich zbiornik w necie, polecam firmę, w betonie odlane logo firmy, pracownicy ubrani, na pewno nie żadna amatorka... Gotowy otwór na rurę i wszystko na klej mapei

Zostaw merytoryczną opinię o Betonex - Wielogóra

Betonex