Betonex

Wielogóra

Opinie o Betonex

krzysztof

mają kilka stron np. - przestrzegam bardzo przed firmą - Klient z cieknącym szambem - źle zamontowani a teraz nie chcą tego naprawić betonowe-szamba.net.pl http://www.szambabetonowe-betonex.pl/ http://szambabetonowe.pl/ - gwarancja-5-lat.php http://www.betonex.info rózne adresy emailowe Betonexinfo@wp.pl betonexbiuro@wp.pl AST Betonex P.P.H.U. BETONEX Wielogóra ul. Stawna 2 26-660 Jedlińsk i strony na każde miasto : szamba betonowe Lublin • szamba betonowe Chełm • szamba betonowe Zamość • szamba betonowe Świdnik • szamba betonowe Kraśnik • szamba betonowe Biłgoraj • szamba betonowe Lubartów • szamba betonowe Łęczn

krzysztof

Panie Przemysławie prosze o przyjazd i realizację reklamacji

Bardzo proszę Panie Przemysławie o telefon

Bardzo proszę Panie Przemysławie o telefon

U mnie nie nie Mapei

U mnie pokrywę przykleili na jakiś inny klej, glazurnik na zewnątrz mrozo i wodo odporny ale nie mapei ważne że nie na piankę tak jak to w innych firmach.

Klyjent

Trafiłem na ich zbiornik w necie, polecam firmę, w betonie odlane logo firmy, pracownicy ubrani, na pewno nie żadna amatorka... Gotowy otwór na rurę i wszystko na klej mapei

Zostaw opinię o Betonex - Wielogóra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Betonex