Forma Mariusz Godek

Katowice

Opinie o Forma Mariusz Godek

Ta firma nie nadaje się do tego żeby gdzie kolwiek robili ponieważ szef jest beszczelny w stosunku do ludzi nigdy nie ma nic na czas nie polecam tej firmy najlepiej jak by ja zamkli!!!!

Forma
@. 08.06.2016 08:59

czyżby to ten pan co to chciał mieć służącego za 100 zł z Ul Wajdy w Katowicach Zacią się w kiblu o 4 rano a teraz szuka wrażeń.Pozdrawiam Zrobiłem pomiar jeździłem po marketach załatwiłem panu drzwi w innym sklepie i nieprzyjechałem drugi raz na pomiar bo pan miał takie widzimisię po 14 godzinach pracy .Ja też potrzebuje odpocząć a pan może by zapytał ile usługa pomiar z dojazdem kosztuje? za darmo?Przecież pan dom duży buduje to taki biedny niejest?!Ale pan niewie jak to pracować 14 godzin fizycznie bo tylko na walne zarządu i do domku .do zobaczenia pan wie gdzie?

ktoś

Naciągacz i oszust uwaga na tego pana!!!

klient

partacz,do tego okropnie drogi...zero kontaktu nie mogłem się doprosić o poprawki,kasę utopiłem i musiałem wziąć inna firmę żeby naprawiła to co on zepsuł...

niezadowolony

Drzwi szurają o podłoże, nieszczelne,prawdopodobnie zła regulacja zawiasów, nie polecam

Absolutnie nie polecam, najgorsza firma z jaką miałam do czynienia, bardzo niesympatyczny szef, który wykorzystuje swoich pracowników.....

zrzeda

Nie polecam firma alkoholem plynaca,nic nie jest na czas pan szef beszczelny nie wywiazujacy sie z zadan a do tego co zrobil potrzebne Duzzzze poprawki!!!!NIE POLECAM !!!!

wiesiak

Firma okropna .Wykonanie fatalne .Niedbalstwo i arogancja .Nie polecam

gieksiarz

Nie polecam ! Nie profesjonalne wykonanie usługi: -mimo że dałem kartony do osłony powierzchni wykładziny "fachowcy" je odsunęli -otwór wykonany, dużo większy od potrzeb,później bardzo dużo zaprawy aby zamurować ( zaprawa się nie trzymała i kombinowanie} -tragiczne wykończenie ,złe wyprowadzenie kątów -otwory na kręty do zabezpieczenie zawiasów na korytarz -zaprawa pryskała na sufit -drzwi ciągną futrynę i robi się szczelina mam trochę zdjęć

Zostaw opinię o Forma Mariusz Godek - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Forma Mariusz Godek