Opinie o Fhu Mp Paweł Mikus w Zalesie Górne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fhu Mp Paweł Mikus. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fhu Mp Paweł Mikus o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fhu Mp Paweł Mikus w Zalesie Górne

Witam, pokazała mi się wygasła już oferta od Pracodawcy na kierowcy C+E. tutaj natomiast pisano o jakimś niepłaceniu, proszę o ustosunkowanie się co do tego. faktycznie było co rozliczać? Albo będzie? opowiecie tylko ile taki kierowca może zarobić? Chce mieć porównanie

(usunięte przez administratora) mnie na najazdy samochodowe, ciągle coś - ale udało mi się odzyskać pieniądze. Sprawę zgłosiłem na Policję i po około roku dostaję pewnego dnia przelew zwrotny od oszusta. W moim przypadku pierw gadał miesiąc że nie ma przelewu, potem że jednak jest - ale młody paczkarz zgubił paczkę - sprawdziłem to oczywiście w firmie kurierskiej gdzie zamawia paczki aby był numer a potem anuluje zamówienie, odzyskuje pieniądze za nie odbytą przesyłkę i zgania kupującego na jakieś ściemy. Po kolejnym pół roku męczenia mówi że odda pieniądze ale za 14 dni roboczych (gdzie sama ustawa mówi o kalendarzowych) i kontakt się urywa. Miałem na niego sporą kartotekę i na wizycie u Panów Policjantów okazało się że gość to mega recydywista, ma dziesiątki takich spraw, długi itp. Koniec końców udało się a najazdy kupiłem na Allegro z dostawą - lepsze i w lepszej cenie i lepiej zaprojektowane - tak, że nie strach nawet by było na tym postawić busa. Wszystkim oszukanym polecam iść na Policję z dobrze udokumentowanymi numerami ogłoszeń z OLX - screeny rozmów, SMSów, potwierdzenie wykonania przelewu, na jaki numer telefonu się z nim kontaktowaliście itp. Życzę sukcesów w odzyskiwaniu, kupowaniu i majsterkowaniu przy autach - wszystkim czytającym ten post (oby nie za późno :( )

Stefan 2 Nowy wpis

W jaki sposób ci się udało odzyskać kasę?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Fhu Mp Paweł Mikus?

Xxx Nowy wpis

Jakiego, kierownictwa?? Czytaj ze zrozumieniem opisy to się dowiesz co to za gość!!!!

Dorota

Rozmowa odbywa się po angielsku? W całości, częściowo ?

Firma Fhu Mp Paweł Mikus szukała nowego pracownika na stanowisko Kierowca kat.c. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Stefan 2

Jakiej firmy? Żadnej firmy nie ma to jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)!!

Tinu25

Obecnie ten pan ma konto na OLX "Stalowypawel". Zleciłem wykonanie najazdów już drugi tydzień czekam i dalej nic nie wiadomo. Widać tylko że coś kombinuje i kręci. Zdecydowanie nie polecam.

Mariusz
@Tinu25

Od dodania Twojego wpisu minęły już prawie dwa tygodnie, czy sprawa się jakoś wyjaśniła? Jestem ciekaw czy wpłacałeś wcześniej jakąś zaliczkę, czekam na Twoją odpowiedź!

Tinu25
@Mariusz

Nie wpłaciłem pieniądze dzięki tego tupy stronom. Najazdy miały być gotowe po 3 tygodniach ale standardowo dalej nic się nie działo w tym temacie. Natomiast dzisiaj zauważyłem jego ogłoszenie na marketplace więc ten pan dalej działa i nikt z tym nic nie robi...

Poszkodowany

Jeśli nie cenicie swoich pieniędzy to chociaż doceńcie życie. Kupiłem jakiś rok temu najazdy, ale pojechałem odebrać osobiście. Trzymałem w piwnicy bo zawsze się mogą któregoś dnia przydać. Stwierdziłem, że wymienię sam olej i wreszcie z nich skorzystam. Najazdy złamały się jak zapałki. Zderzak i nadkole połamane. Jak komuś się już uda dostać towar to otrzymuje, ale bubel.

ktosik
@Poszkodowany

Masz rację, to jest tandeta i trzeba po swojemu to poprawiać.. A tak w ogóle to miał zakończyć działalność a widzę, że dalej dy.ma ludzi. Nie ma to jak (usunięte przez administratora)a nie kalac się pracą.

Slawek

Witam wszystkich oszukanych przez Pana Pawła ja zapłaciłem za najazdy w październiku i do tej pory nie otrzymałem towaru. A teraz pisze że ma Wirusa. Nie polecam uważajcie

Xxx
@Slawek

.... Oby go miał!! (usunięte przez administratora) ludzi od 5 lat!!! Ja zapłaciłem w sierpniu 2018 i nic! Że ma virusa to też ściema. Powinniśmy się wszyscy zebrać i do niego pojechać i go uzdrowić!!!!

Akurat na forum pracowniczym nie uda sie nic zrobić. Wystarczy zwrócić się do firmy!!

Natalia

Kupiłam podjazdy nie sprawdzając nipu... wpłaciłam kase i dwa miesiace nic nie dostałam koszmar....

@Natalia

I nie licz że dostaniesz. Lepiej od razu idź na policję i do skarbówki. To zawodowy ozsuts tak zarabia na życie ,mnie ozsukał 2 lata temu i działa dalej

ktosik

(usunięte przez administratora) to mało powiedziane, ale ja go lepiej załatwiłem, rano odwiedziłem jegomościa, miał niefart bo najazdy stały przed domem i tym sposobem nie mając za bardzo wyjścia oddał mi je. Nie warto go straszyć policją bo on ma to w duuu.. jak sam mi powiedział byli parę razy ale olali temat bo mają dużo zgłoszeń a to niska szkodliwość czynu. Szkoda z nim dyskutować, ja czekałem na przesyłkę ponad 2 miesiące.

Pedro

Przestaliście interesować się tym forum pracowniczym? Miałem nadzieję, że tu dowiem się coś od pracowników bo chcę złożyć cv.

dudek

Może w firmie trzeba oczekiwać szefa a nie pisać na forum?

KAT

Dobry pomysł, niech każdy napisze kiedy zrobił przelew i czy dostał i czy zgłosił na policję, niech się się wszyscy dowiedzą z kim mamy do czynienia !!!! A nie chory pacjent jeszcze będzie dyskutował że to my go szykanujemy !!! Przelew 16.08.2018 - nie otrzymałem - zgłoszone na policji !!! Piszcie zobaczymy jakie dochody ma ten oszust !!!

@KAT

Zgłoszone i jak się sprawy mają? Ja wczoraj zgłosiłem..

Monkiszon

Witam czy ktoś z was dostał najazdy które zamówił?

@Monkiszon

Ja nie dostałem,ciągle zwłoka i gra na czas...

Oszukany

Proponuję abyśmy się zkrzykneli i wykonali pozew zbiorowy!

@Oszukany

Jestem za...(usunięte przez administratora)

bojownik

zapłaciłem za najazdy i ich nie otrzymałem ani pieniędzy ani najazdów prubuje się zkontaktować ale nie odbiera telefonu j(usunięte przez administratora)koleś wogóle się nie odzywa a ja miesiąc czekam i nic

@bojownik

Mam podobnie,wczoraj zgłoszone na policję... gość ogłasza się na Olx i FB ,niestety nie sprawdziłem firmy przed transakcja.

(usunięte przez administratora)nie kupujcie u niego

Oszukany

Wystawia ponownie na pogranicznik, duzeciezkie.

JensDarzyc

Zamówiłem najazdy, zapłaciłem i przyszły więc nie wiem czemu piszą tu niepochlebne opinie na ten temat?

Kolejny Oszukany
@JensDarzyc

Jasne, jasne - kolejny nick oszusta to JensDarzyc ? ;)

Jens Darzyc
@JensDarzyc

JensDarzyc odpowiadam. Nie jestem oszukany. Zamówiłem i otrzymałem najazdy. Dziękuję tą droga Panu Pawłowi.

@Jens Darzyc

Za bystry to Ty nie jesteś...

Ulicagraniczna1
@JensDarzyc

Bo ci ktorym sie trosze spuznilem noi konkurencja jeden sie przyznal

@Ulicagraniczna1

Pieniądze wpłaciłem w sierpniu, mamy grudzień (usunięte przez administratora).

Oszukana

Ja pieniądze wpłaciłam w grudniu 2018 r. Mamy luty 2019r.Pan najazdow nie wysłał i raczej już nie zobaczę najazdow ani pieniędzy.,ale tak tego nie zostawię.

Oszukany

Link do zawiadomienia o popełnieniu przestepstwa (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fhu Mp Paweł Mikus - Zalesie Górne

Fhu Mp Paweł Mikus