Artim-Invest Sp. z o.o.

Opole

Artim-Invest Sp. z o.o.

Opinie o Artim-Invest Sp. z o.o.

oczko

a jak tam wyglada praca kierowcy?

były magazynier artim.
@oczko 30.11.2016 16:01

Powiem tak tam panuje stara klika co siedzą na magazynie i piją kawę,nie możesz sie odezwać bo zaraz polecisz układy układziki.Od strony kierowców też nie jest taki miód pisza pierdoły że kierowca do rozwożenia artykułów praca od 7-15 i nie wspominając o 3000brutto :/// żenada pracą różnie bywa ale większosci jako nowy beziesz dostawał ciężkie palety z papierem do drukarek i musisz zawieść np do sądu i wwyładować ten towar a czasami jest ponad 50 rydz papierów i sie nadźwigasz a żadnej pomocy nie dostaniesz :/// dostaniesz takie rejony że dalekie i ciężkie że ci (usunięte przez administratora) wyjdzie praca od 7-15 to tylko w przenośni nie raz jak widziałem to kierowcy nowi kończyli pracę po 19zl razem zamknieciem sie magazynu .Reszta kierowców to stara gwardia która dostaje fajne zamówienia do rozwiezienia towaru i lekkiego towaru .I oni faktycznie kończą o gozinie 15:30 i do domciu a reszta kierowców nowych przewaźnie dwóch konczyło prace razem z magazynem ://// Klika wśród kierowców panuje taka sma jak klika na magazynie ://// jak wyżej opisane ja pracowąłem w tej firmie pare meisiecy i odeszłem bo mam swoją godność itd itd.A nie wspominając o przeładowanych busach tym papierem czasem prawie o 500kg wiecej niż wymaga to na busie do 3,5 tony ://// Więc uważajcie Artim Opole praca tam to jedno wielkie nieporzoumienie i tyle.Tam panuje hierarhia i tyle .

Karolina
@były magazynier artim. 15.10.2018 21:10

Na jakiej umowie zatrudnieni są pracownicy w Artim-Invest? W związku z nieunormowanym czasem pracy, powinny być wypłacane nadgodziny lub premie. Czy pracodawca wywiązywał się z Tego obowiązku? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania, aby rozwiać wszelkie możliwe wątpliwości użytkowników tego forum.

W kwestii formalnej

@Magazynier @stefanek - nie wiem gdzie pracowaliście, ale coś mi tu nie pasuje, bo firma Artim Invest sp. z o.o. nie zatrudnia magazynierów... Firma zajmuje się wynajmem nieruchomości, więc wiecie gdzie pracowaliście czy nie?

poitre
@W kwestii formalnej 12.02.2018 22:13

Idz (usunięte przez administratora) sie w łeb .Firma artim to hurtownia papienicza a to że ywnjamują teren pod biura to póxniej owszem wynajmuja biura i hale pod wynajecia ale do tej pory mają hurtownie papierniczą .a na dodatek prowazi to (usunięte przez administratora) żyd co teren kupił nw latach 90 za bezcen i teraz zyje jak lord a ludzi ma za nic

piotr

Pracowałem w tym (usunięte przez administratora) rok 2013 :0/ żenada nie porozumienie. Kłamstwo na rozmowie praca miała byc od 8-16 i premie a dno ani premii a nadgodziny mnóstwo pracowało sie od 8 rano do 19 a nawet do 20 póki wszyscy sie nie wyrobyli zamówieniami. Tyrka na maksa (usunięte przez administratora) od tej (usunięte przez administratora) krwy kierowniczki na na górze siedziała i dawał lżejsze zlecenia swoim (usunięte przez administratora) tam był hardkor i tyle To nie wszystko co opisałem to tylko zarys .Trzeba było jeżdzic z kierowcami i nosic cięzkie rydzy papieru a umowie było pracownik do komplemtowania towaru do zamóienia. a póxniej jechałes z kierowcą i nosiłes po kilkaset kilo rydz papierów,a jak wracałes to czekała na ciebie kolejna tura zamwóien około 10 20 :///// nie pamietam jak (usunięte przez administratora) kierowniczka sie nazywałą ale jej kiedys wygranełem na przystanku to sie wystarszyła (usunięte przez administratora). Ta firma duża rotacja nie polecam jak ktoś mądry to tam nie pracuję ja sie zwolniłem po miesiacu z tej (usunięte przez administratora)firmy

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Artim Invest Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

stefanek

(usunięte przez administratora) w którym prawo glosu maja tylko starzy pracownicy ktorzy bardzo dobrze zadbaja abys ich przypadkiem nie przegobnil :D krzyki kłamstwa pozwolenie a nawet mus podnoszenia sie wzajemnie na widlach bo tak szybciej,parodia pracy,3 tygodnie pracy ciagle krzyki narzekanie a w tak krotkim czasie mialem wyniki porownywalne do starych pracownikow(doswiadczenie w branzy) bylem 3 tygodnie zastepczyni kierowniczki namawial mnie na zwolnienie sie chociaz zadnej rozmowy nie bylo oficjalnej no i zawsze to oni moga mnie zwolnic ale poprostu postawilem jej sie,raz krzyknela ze mam wyjsc ze zlecenia no wiec wychodze po 10 sekundach znowu krzyk ze mam wyjsc ja pier.. przeciez nie da sie w 5 sekund na skanerze cokolwiek zrobic,wiele innych sytuacji MOBBING i tyle nie wiadomo co z nadgodzinami bo na pasku z wyplaty nic nie bylo nic...a sa codziennie praktycznie,zglosilem do PIP zobaczymy co dalej jestem na l4 bo tak sie nie da pracowac,niepolecam ale warto sprawdzic ten cyrk od srodka

Magazynier

w firmie na magazynie panuje stara klika pracowników,codzienne nadgodziny o ktorych dowiadujesz sie pierwszego dnia pracy a nie na rozmowie kwalifikacyjnej ogloszenie o prace 3500tys brutto na rozmiwe dowiadujesz sie ze moze po roku ale kwaśna mina Pana Grzegorza mowi ze nigdy haha,krzyki przypier..sie za nic to norma,odezwiesz sie masz lipe dojada cie,staniesz na chwile obojetnie czy zamienisz slowo z kolega z pracy czy bedziesz chcial sprawdzic stna bateri w widlaku od razu krzyk i ze linie same sie nie zloza,mowia ze wyplacja nadgodziny a wiekszosc pracownikow twierdzi ze jest namawiana do wytbierania nadgodzin pewnie nie w stosunku 1;1,5 a pamietajmy ze zanadgodziny wiecej sie dostaje ,ogolnie l;ipa nie polecam chyba ze lubicie za 2200 jak dobrze pojdzie byc niewolnikiem bez prawa glosu :)

Zostaw opinię o Artim-Invest Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artim-Invest Sp. z o.o.