Pribo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Budownictwa Ogólnego

Suwałki

Opinie o Pribo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Budownictwa Ogólnego

Jak Pribo płaci podwykonawcom? Czy dotrzymują terminów płatności, robią problemy na budowie z materiałami, odbiorami itp.? Warto z nimi zacząć współpracę?

Barto

Ostrzeżenie dla podwykonawców. Firma nie płaci zobowiązań.

Mmm
@Barto 14.11.2016 15:41
Ostrzeżenie dla podwykonawców. Firma nie płaci zobowiązań.

Ja słyszałem, że nie daja albo w najlepszych wypadkach zaniżają faktury. Prawda??

.....

Pribo buduje same buble zero podejścia do reklamacji park nad hańczą to osiedle przereklamowane tak samo jak serce suwałk robią na ilość nie na jakość odradzam kupowanie od nich mieszkań

Czy uważasz że byłeś odpowiednio wynagradzany finansowo w firmie Pribo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Budownictwa Ogólnego? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Pribo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Budownictwa Ogólnego - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pribo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Budownictwa Ogólnego