Prodom P.P.H.U. Paweł Raczkowski

Suwałki

Opinie o Prodom P.P.H.U. Paweł Raczkowski

Tacik

Jak dobra firma to i ludzie nie piszą. Interesuje mnie praca dla Prodom . Czy trudno przejść przez rekrutację?

Karolina

@daj pan spokój Twoja opinia była dodana już jakiś czas temu ale nie było w niej żadnych argumentów wyjaśniających Twoje zdanie. Musimy pamiętać, że forum to miejsce gdzie inni poszukują rzetelnych informacji dotyczących warunków zatrudnienia. Jeśli ktoś posiada aktualne i może je przedstawić to na pewno wiele osób będzie wdzięcznych.

@Karolina 31.07.2017 10:31

Wszystkie negatywny 100 % trafne w szczególności nie płacenie pracownikom niedługo się dowie ile kosztuje zatrudnianie na czarno. Inspekcja już wie jakie ma zwyczaje

bendo

Witajcie forumowicze. Od dłuższego czasu jestem bez pracy i właśnie w tej branży poszukuje zatrudnienia. Ciekawy jestem czy kogoś w tej chwili poszukują. Dajcie znać jak tylko co będziecie mieli bo na bezrobociu to już dłużej raczej nie pociagne. pozdro

daj pan spokój

ta firma jak i właściciel to jedna wielka kpina! NIE POLECAM! mogę tylko podpisać się pod wszystkimi negatywnymi komentarzami na temat tej firmy.

klient

Złośliwcy, a u mnie wszystko OK i Spoko

dalej bez kasy

Zapłać kasę za robotę gościu

oszukany

o tej firmie szkoda gadać, zawalone terminy, pracownicy bez wypłaty

jojo

Owa \"firma\" która uważa się za solidną oczywiście jest ale w oszukiwaniu swoich podwykonawców jak i pracowników własnych.Mowa o niewywiązywaniu się z płatności za wykonane usługi dla firm a nazbierało się już ich sporo .Nie polecam współpracy z tą firmą dla początkujących podmiotów bo się zadłużą ,stracą może już jakąś pozytywną reputacje i co najważniejsze hurtownicy zamkną przed wami drzwi.

Marcin

To jest [usunięte przez moderatora] i naciągacz,zalega z wypłaceniem pieniędzy,nie odbiera telefonów i zbywa,bardzo sie zawiodłem uważajcie na tą firme i tego pana.

wreszcie wszyscy się dowiedzą

Poprzedniej wypowiedzi nie będę komentował, napiszę tylko tyle że nie jest ona prawdą i nigdy nie była. Firmę P. [usunięte przez moderatora] przejął po swoim ojcu, za czasów jego kierownictwa nie można było narzekać- pracowałeś to miałeś pieniądze... Nie znam inwestora który po zakończeniu współpracy z tą firmą nie żałuje. Zawsze jakieś spory albo nieporozumienia czy to z inwestorami z przetargów czy też znajomymi. Firma jest zarejestrowana na 1-5 pracowników, w sezon letni pracuje tam 20- 20 kilku budowlańców. Wraz z poznaniem warunków pracy i płacy odchodzą czesto bez uregulowanej płatności, stoją czasami pod bazą firmy mając nadzieję na resztę wypłaty. W firmie nie można liczyć na żadne warunki potrzebne i konieczne dla tej branży, ani toalety na budowach ani szatni( gdzie często pracownicy zostawiający ubrania na drugi dzień wkładają mokre albo zimne) ani ubrań roboczych. Płaci po 100-400zł jeśli dostanie trochę za prace dodatkowe przy równaniu ziemi lub odśnierzaniu bo za ukończone budowy regulu

Zostaw opinię o Prodom P.P.H.U. Paweł Raczkowski - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prodom P.P.H.U. Paweł Raczkowski