Posejdon Jacek Suski

Lublin

Opinie o Posejdon Jacek Suski

Nick name

Mówił mi że wyrzucił ludzi za picie a prawda jest taka że sami odeszli jak przyszło do wypłaty oszust i tyle

TADZIK

Zgadza się, właściciel to PAJAC, DOROBKIEWICZ, struga wielkiego biznesmena a groszem nie śmierdzi!!! Zapłacił już za swoją łapczywość utratą domu a teraz buja na stancji u siostry. WIELKI BIZNESMEN, HAHA ŚMIECH NA SALI... Wykorzystuje ludzi i tyłek sobie zapycha, łata braki... Świnia perfidna. LUDZIE NIE PRACUJCIE U NIEGO BO SZKODA WASZEGO ZDROWIA!!!

świstak

Na początku wszystko jest piękne dopóki nie trzeba wypłacać pieniędzy za ciężką pracę! Właściciel owej firmy jest nieuczciwy. Nie życzę nikomu takiego pracodawcy i popieram pana wyżej.

suseł

firma jakich wiele.Obiecanki cacanki a głupiemu radość!NIE POLEcam nikomu, chyba że chcecie się zawieść. Zero kompletne. Właściciel wie dlaczego

Zostaw opinię o Posejdon Jacek Suski - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Posejdon Jacek Suski