Opinie o Zakład Wielobranżowy Usług Budowlanych Fasada - Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Wielobranżowy Usług Budowlanych Fasada - Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Wielobranżowy Usług Budowlanych Fasada - Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Wielobranżowy Usług Budowlanych Fasada - Sp. z o.o. w Szczecin

Aneta Nowy wpis

Dużo zdarza się reklamacji ?

pogodnyted Nowy wpis

Lepiej zapomnieć o tym że się tam pracowało .

Olo Nowy wpis

Pracowałem tam na umowie i od 2 miesięcy czekam na pieniądze, ciągle tylko obietnice i zwodzenie, stanowczo nie polecam

KŁOPOTLIWY fRANCISZEK Nowy wpis

Nie radzę nikomu podejmować pracy w tej firmie (usunięte przez administratora)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Wielobranżowy Usług Budowlanych Fasada - Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
anonimowy

witam wszystkich ludzie nie polecam wykonywania prac dla Firmy 'FASADA'ze SZCZECINA facet jest niewypłacalny płaci fakturki w ratach jeszcze jak sie do niego dzwoni bo termin minoł to zero kultury wydziera sie człowieka ma za dziecko oczywiscie na pierwszym spotkaniu pieknie rozmawia ze fakturki zbiera do konca miesiąca a do 10 kazdego miesiąca są przelewy to jest [usunięte przez moderatora] jeszcz do dzis nie otrzymałem piniedzy za wykonane prace a nie jest ich malo a jedną fakture przelal mi mniejsze poł to skandal .Jak mogą ludzie takiemu [usunięte przez moderatora] zlecac prace piszcie smiało ci krorzy zostali oszukani przez tego prezesa on nas nie umial uszanowac jako wykonawców to my tez ostrzezmy innich przed nim bo on juz dawno na rynku wisi,pozdrawiam wszystkich

Witam moja firma świadczyła dla Fasady usługi i od pażdziernika czekam na pieniądze nic nie pomagają telefony do prezesa tej firmy . pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wielobranżowy Usług Budowlanych Fasada - Sp. z o.o. - Szczecin

Zakład Wielobranżowy Usług Budowlanych Fasada - Sp. z o.o.
  • Kotwiczna 9
    70-673 Szczecin
  • NIP: 8520605713 KRS: 0000097136

Zakład Wielobranżowy Usług Budowlanych Fasada - Sp. z o.o.