Fasada Sp. z o.o. Zakład Wielobranżowy Usług Budowlanych

Szczecin

Opinie o Fasada Sp. z o.o. Zakład Wielobranżowy Usług Budowlanych

Olo

Pracowałem tam na umowie i od 2 miesięcy czekam na pieniądze, ciągle tylko obietnice i zwodzenie, stanowczo nie polecam

KŁOPOTLIWY fRANCISZEK

Nie radzę nikomu podejmować pracy w tej firmie (usunięte przez administratora)

anonimowy

witam wszystkich ludzie nie polecam wykonywania prac dla Firmy 'FASADA'ze SZCZECINA facet jest niewypłacalny płaci fakturki w ratach jeszcze jak sie do niego dzwoni bo termin minoł to zero kultury wydziera sie człowieka ma za dziecko oczywiscie na pierwszym spotkaniu pieknie rozmawia ze fakturki zbiera do konca miesiąca a do 10 kazdego miesiąca są przelewy to jest [usunięte przez moderatora] jeszcz do dzis nie otrzymałem piniedzy za wykonane prace a nie jest ich malo a jedną fakture przelal mi mniejsze poł to skandal .Jak mogą ludzie takiemu [usunięte przez moderatora] zlecac prace piszcie smiało ci krorzy zostali oszukani przez tego prezesa on nas nie umial uszanowac jako wykonawców to my tez ostrzezmy innich przed nim bo on juz dawno na rynku wisi,pozdrawiam wszystkich

Witam moja firma świadczyła dla Fasady usługi i od pażdziernika czekam na pieniądze nic nie pomagają telefony do prezesa tej firmy . pozdrawiam

Zostaw opinię o Fasada Sp. z o.o. Zakład Wielobranżowy Usług Budowlanych - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fasada Sp. z o.o. Zakład Wielobranżowy Usług Budowlanych