Artbud Artur Maniak

Jastrzębia

Opinie o Artbud Artur Maniak

WW

Właściciel tej firmy nie ma obycia w kontaktach międzyludzkich, a kontakt z tym Panem jest utrudniony. Stanowczo odradzam współpracę.

anna

Witam Ja jestem mile zaskoczona szybko, fachowo i najważniejsze cały bałagan związany z remontem Panowie zabrali ze sobą....

rzeźnik

A PIERDOLITA TAM

lekarz

ta "firma" jezeli tak to moge nazwac to psedo robotnicy...kanciarze,krety,ALKOHOLICY,CPUNY..zauje że ich wziąłem

Glazurnik

Przekręcił wiele wspólnot mieszkaniowych, ludzie do sądu go podają za partactwo!!!

miko

W Jastrzebi chcieli mu mordę obić.... no w wiadomo z jakim krętaczem i kanciarzem inni budowlańcy mają do czynienia

Zostaw opinię o Artbud Artur Maniak - Jastrzębia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artbud Artur Maniak