Mak Sp. z o.o.

Radom

Opinie o Mak Sp. z o.o.

antek

Właściciel i \"prezes\" z wykształcenia są nauczycielami... Połowa pracowników to rodzina właściciela, w związku z tym stosowane są podwójne standardy oceny pracowników np. kiedy podczas dyżuru w salonie zostanie skradziony jakiś towar lub klient nie zapłaci faktury, to pracownik nie będący rodziną musi zapłacić za skradziony (nieopłacony) towar, członek rodziny nie ponosi żadnych konsekwencji. To samo dotyczy wynagrodzenia. Kiedy bilans nie jest na odpowiednim poziomie, wyszukuje się błędy pracowników \"nie rodziny\" i pod byle pretekstem odbiera mi część wynagrodzeń. Prezes jest wiekowy, nie posiada podstawowej wiedzy z zakresu zarządzania ani prawa, do jego obowiązków należy sprawdzanie czy drzwi się otwierają i nie skrzypią, czy pracownik przychodzi do pracy na 7:45 czy 7:48. Jeżeli jesteś członkiem rodziny - polecam tam pracę, jeżeli nie - będziesz ponosił konsekwencje błędów popełnianych przez innych i w dodatku musisz lubisz szkołę, bo firma jest zarządzana na poziomie

Zostaw opinię o Mak Sp. z o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mak Sp. z o.o.