Hydros Przedsiębiorstwo Sanitarno-Budowlane Marian Saletra

Opinie o Hydros Przedsiębiorstwo Sanitarno-Budowlane Marian Saletra

ggg333

Pracujac w tej firmie nigdy nie bedziesz szanowany ,zawsze bedziesz smieciem .Wlasciciel nie interesuje sie pracownikami liczy sie tylko zysk. .Niby wielki katolik a nie potrafi rozliczyc sie z ludzmi ktorzy u niego pracowali . Zapomnial jak sam byl Cieciem

pikuś

Żenujący firma. Te pozytywne wypowiedzi pewnie sam właściciel pisał. Nie warto nawet iść na rozmowę.

Zostaw opinię o Hydros Przedsiębiorstwo Sanitarno-Budowlane Marian Saletra - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydros Przedsiębiorstwo Sanitarno-Budowlane Marian Saletra