Mastor Jarosław Korytkowski

Łomża

Opinie o Mastor Jarosław Korytkowski

kolololo

Od strony dostawcy... kiepski płatnik. Nie dotrzymuje terminów płatności i ciężko skontaktować się z właścicielem, który jako jedyny zajmuje się płatnościami.

smiechu warte

Nie pracuję tam, ale starałem się o tą pracę. W ogłoszeniu wysokie zarobki a na rozmowie najniższa krajowa. Po co wprowadzać ludzi w błąd i naciągać na koszty dotarcia na rozmowę .

Glubszej opinii o tej firmie nie slyszaem :) haha a co ty jstes bratem [usunięte przez moderatora]. czy dal ci premie za ten wpis?

Zostaw opinię o Mastor Jarosław Korytkowski - Łomża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mastor Jarosław Korytkowski