Opinie o Mastor Jarosław Korytkowski w Łomża

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mastor Jarosław Korytkowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mastor Jarosław Korytkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mastor Jarosław Korytkowski w Łomża

Tomdercent Nowy wpis

Firma pozorowana.On udaje że uczciwie płaci a pracownicy że go w wała nie robią.Dziwi mnie jako handlowca że istotniejsze jest ile pracownicy gratisów dostaną żeby na lewo sprzedać wykonawcom niż cena towaru .Przeterminowany towar Szefa jest wyrzucany a w tym samym czasie gratisy pracowników lecą do klientów ,rozliczenie w sklepie między regałami pod okiem kamer a szef nic nie widzi. Więcej mają chłopaki z lewizny niż z podstawy i paru procent marży .Ciekawe ile to potrwa tym razem ,ostatnio się zorientował jak mu piec CO zniknął

Karol Nowy wpis
@Tomdercent

I tak spokojnie o tym piszesz? Przecież takie lewizny to kradzież. Można wylecieć za to z dyscyplinarką. Naprawdę nikt się nie boi tak robić?

Tomdercent Nowy wpis
@Karol

Przedstawiciel daje gratisy sprzedawcy za polecanie jego produktów .Co on z tym zrobi to jego sprawa .Ale z reguły nie pozbywa się towaru w miejscu pracy tylko wykorzystuje go u siebie w domu .Tak wygląda praca sprzedawcy za minimalną krajową a komentarz jest neutralny

Bożena Nowy wpis

Przeczytałam, że poza działalnością sprzedażową firma świadczy też usługi z zakresu montażu drzwi i podłóg. Zgaduję, że od tego są inne osoby niż właściciel. I stąd moje pytanie- czy firma patrzy na doświadczenie, szukając osób do tej pracy, czy też jest szansa dla kogoś z dużym talentem, ale na początku drogi zawodowej?

Karol

Czytam o najniższej krajowej. A na jakiej umowie? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji.

Firma działa tylko w Łomży?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Mastor Jarosław Korytkowski? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Klient20

Szczerze nie polecam. Jest to sklep typu "zysk nasz pan", fatalne podejście do klienta oraz brak odpowiedzialności za błędy.

kolololo

Od strony dostawcy... kiepski płatnik. Nie dotrzymuje terminów płatności i ciężko skontaktować się z właścicielem, który jako jedyny zajmuje się płatnościami.

smiechu warte

Nie pracuję tam, ale starałem się o tą pracę. W ogłoszeniu wysokie zarobki a na rozmowie najniższa krajowa. Po co wprowadzać ludzi w błąd i naciągać na koszty dotarcia na rozmowę .

Glubszej opinii o tej firmie nie slyszaem :) haha a co ty jstes bratem [usunięte przez moderatora]. czy dal ci premie za ten wpis?

Zostaw merytoryczną opinię o Mastor Jarosław Korytkowski - Łomża

Mastor Jarosław Korytkowski