Ambiente Tomasz Szczepański

Paczków

Opinie o Ambiente Tomasz Szczepański

Asia

Świetne, bardzo wysokiej jakości farby do malowania drewna, wysokiej jakości, znanej niemieckiej firmy Leinos. Zamawiane farby bardzo szybko doszły do mnie. Polecam

Siba

Świetne doradztwo w zakresie pielęgnacji drewna. Bardzo dobre produkty. Polecam ten sklep

Roma

Moje meble ogrodowe zyskały dawno blask, dodatkowo są bardzo dobrze zakonserwowane. Ich produkty to rewelacja. Polecam

Ania

Sklep bardzo dobrze wyposażony a ich produkty bardzo dobre konserwują i pielęgnują drewno. Sprzedawca dobrze doradził mi jaki produkt byłby dla mnie najlepszy i rzeczywiściejestem zadowolona z zakupu

Karola

farby tego producenta są czymś nowym na rynku, długo szukaliśmy z mężem czegoś co byłoby trwałe a jednocześnie ekologiczne. polecam, jakość pierwszorzędna.

Alicja

zgadzam się. ich preparaty są bardzo skuteczne i do tego mają korzystne ceny. polecam

Dino

Świetne produkty do pielęgnacji drewna, i bardzo skuteczne. Często korzystam i zamawiam ich produkty. Mają także przystępne ceny, warte produktu.

Zostaw opinię o Ambiente Tomasz Szczepański - Paczków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ambiente Tomasz Szczepański