BRAMONT Dariusz Lewandowski

Szczecin

Opinie o BRAMONT Dariusz Lewandowski

maria

Firma Bramont wykonała dla mnie bramę i furtkę jakis czas temu, oraz niedawno założyła napęd. Wszystko odbyło się w uzgodnionym terminie i bez zastrzeżeń.Wpłaciłam małą zaliczkę 10 %( inni żądali 100%przedpłaty) na zakup materiałów do bramy i została ona rzetelnie rozliczona. Bardzo miła obsługa.

awisniewski

Firam bardzo kiepska I smieszna.Po instalcji napedu( na ktora czekalem dlugi czas pomimo wpalty wysokiej zaliczki) do bramy brak jakchkolwiek napraw usterek gwarancyjnych.. Sprawa u rzecznika spraw konsumenta. Oszust, Nie polecam!!!!

Zostaw opinię o BRAMONT Dariusz Lewandowski - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRAMONT Dariusz Lewandowski