KRISTECH technika otworowa

Tupadły

Opinie o KRISTECH technika otworowa

Tabu

Witam.Ci ktorzy pisza tak zle opinie na temat tej firmy to nie maja pojecia co pisza.albo pisza to z zazdrosci.u mnie byli montowac brame dwaj mlodzi chlopacy Dominik i Piotr i bylo widac u nich profesionalizm.Mili chlopacy wytlumaczyli mi wszystko i jestem bardzo zadowolony z obslugi i montazu.polecam

rozczarowany
@nick 09.02.2017 09:51
Czytam pozytywne opinie powyżej i ..... się śmieję. Czym bardziej pozytywna opinia, tym bardziej odbiega od prawdy....

złożyłem tam zamówienie na stolarkę otworową. Gruba kasa. Koleś po dwóch tygodniach nie zrobił NIC. Śmieszna firma beszczelnych ludzi. Nie polcem nikomu.

max
@nick 09.02.2017 09:51

żałosna obsługa klienta. Nie polecam.

Mat.

Pracodawca godny zaufania i widac ze stara sie aby wszystko w firmie bylo zapiete na ostatni guzik.Dąży do tego aby jego pracownicy byli przeszkoleni i reprezentowali firme na odpowiednim poziomie.

nick

No mają oferty 3 razy droższe niż w innych firmach. Nie polecam, sprawdzałem.

Piotr

Pracowałem w tej firmie 7 miesięcy . Firma ma bardzo duże doświadczenie w tym co robi wysyłają na szkolenia , uczą ludzi jak sprawnie i szybko zamontować dany produkt. Wypłaty zawsze na czas fajna atmosfera pracy . Pracując w tej firmie dużo się nauczyłem zarobki ok a o pracodawcy złego słowa powiedzieć nie można. Dla ludzi którzy chcą pracować i zarobić polecam. Pozdrawiam

Kamil

Szczerze mowiac to aplikując do tej firmy nie spodziewałem sie w ogole ze będę mial szanse w niej pracowac. Wydawało się to bardzo dalekie od rzeczywistości i nierealne poniewaz nie mialam doswiadczenia w branzy techniki otworowej. Jednak dostalem szanse od pracodawcy i nie zaluje ze pracowalem w tej firmie przez 6 miesiecy nauczyli mnie bardzo duzo i naprawde dziekuje im za to . Szkoda ze przez zycie prywatne nie moglem pracowac w kristechu dluzej . Moge tylko dodac ze jak ktos chce i potrafi to moze naprawde dobrze zarobic a wyplaty zawsze na czas . Pozdrawiam

śmieszna firma...Pranie mózgu.

nick

Zadania, które pracownik otrzymuje do wykonania nie są możliwe do zrobienia w czasie, który zakłada pracodawca. Kończy się tym, ze pracuje się po 12 godz. a wynagrodzenie ... szkoda słów. Do tego bardzo nieprzyjemna atmosfera, wyzwiska i poniżanie ludzi.

MISIU GOGO

obiecują złote góry kusza pierwszym wynagrodzeniem a później rozczarowanie praca od rana do wieczora i jak ktoś chce skończyć wcześniej (po przepracowanych 8 godzinach) to tragedia bo naraża firmę na straty ogólnie nie polecam tej firmy jako pracodawce

Zostaw opinię o KRISTECH technika otworowa - Tupadły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRISTECH technika otworowa