Market Przemysłowy Bracia Olejniczak Sp.j.

Szamotuły

Opinie o Market Przemysłowy Bracia Olejniczak Sp.j.

Klientka

W dniu dzisiejszym (22.09.16r.) robiłam zakupy w sklepie ,,Olejniczak'' . Chciałabym kupić farbę do drewna na zewnątrz . Zamówiłam dowóz do domu. A przywieźli mi farbę do wewnątrz . Pojechałam wymienić , a sprzedawca Pan Piotr był bardzo nie miły i nie uprzejmy . Powiedział , że : ,, Niech się pani zastanowi , bo nie wie Pani czego chce ! '' A wina była sprzedawcy , bo źle wbił komputera co chce kupić . Więc kto jesr ważniejszy klient czy pracownik ? Ja zawsze myślałam , że o KLIENTA się dba i i ich się SZANUJE , a nie traktuje nagannie przy szefie :) dla informacji tego Pana to Pan jest dla klienta , a nie klienta do Pana .

psik

Super sklep, polecam

Zostaw opinię o Market Przemysłowy Bracia Olejniczak Sp.j. - Szamotuły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Market Przemysłowy Bracia Olejniczak Sp.j.