Opinie o Zakład Usługowo-Handlowy Okazja Mirosław Korsak w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Usługowo-Handlowy Okazja Mirosław Korsak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usługowo-Handlowy Okazja Mirosław Korsak o rekrutacji.

Branże: Serwis sprzętu RTV i AGD

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usługowo-Handlowy Okazja Mirosław Korsak w Gorzów Wielkopolski

bolek Nowy wpis

Odradzam kroją ludzi z kasy poprawka po pierwszym techniku który wymieniał łożyska dokręcenie jednej nakrętki wynosi 175 złotych kpina odradzam.

klient Nowy wpis

Nie [polecam tego serwisu masakra brak szacunku ze strony Pni która jest pyskata i cwaniara

secondlinecosnul

Pracujace w tym serwisie technicy sa osobami kompletnie nie kompetentnymi..Zatrudnia sie chyba osoby po szkole zawodowej ktore nie maja zadnego zielonego pojecia. Omijac dalekim lukiem.

Bea Nowy wpis
@secondlinecosnul

Witam tak jak pan pisze.. ja z nimi miałam ogromne problemy, sprawę i problem rozwiązał rzecznik praw konsumenta... Zenaga co to za ludzie i co to za serwis!!!

Bea

Nie polecam. (usunięte przez administratora) i brak kultury to chyba priorytet w tej firmie, o czym moglam się sama przekonać. Pralka na gwarancji a Pan zaczął swoje filozofie, po czym jak powiedziałam jakie są objawy uszkodzenia zaczął podnosić głos po czym nie naprawiajac urządzenia wyszedł. Omijajcie szerokim łukiem ten pseudo zakład naprawy. Spraw zgłoszona do producenta pralki o zmianę serwisu i wyciągnięcie konsekwencji z zachowania i podejście do reklamacji.

secondlinecosnul Nowy wpis
@Bea

to jest prawda

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakład Usługowo-Handlowy Okazja Mirosław Korsak? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Patryk

Czy w zakładzie przyjmują osoby z orzeczeniem?

Bolek

Nie polecam serwisu.Po zgłoszeniu pralki do Wirpoola po tygodniu przyjechał pan serwisant po spojrzeniu fachowym okiem stwierdził że pralka ma takie uszkodzenia że gwarancja nie obejmuje a koszt naprawy przekroczy wartość pralki. Chciał bym poinformować że koszt naprawy wyniósł 30zł a wymieniony został jeden amortyzator. A więc wniosek jest jeden niech pan serwisant zmieni kwalifikacje.

Piotrek

@NowakJan dlaczego tak odradzasz tą firmę?

NowakJan

TRAGEDIA !!! Proszę omijać SZEROKIM łukiem!!

Klaudia

Nikomu nie polecam tego serwisu. Serwisant kompletnie nie kompetentny 3 razy byl u mnie widzial urzadzenie a caly czaz zamawial zla czesc po czym stwierdzil ze nie da sie jej naprawić. Zbywali mnie przez miesiac. Mowil ze zadzwoni a nie dzwonil. Nie kontaktowal sie ze mna. Gdy dzwonilam odbierała niemila pani perfidnie rozlaczajaca sie w trakcie rozmowy. Z CALEGO SERCA NIE POLECAM

Lech74

Panowie z serwisu z kulturą to mają tyle wspólnego co świnia z księżycem. (usunięte przez administratora) wylewa się w każdym słowie. Nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usługowo-Handlowy Okazja Mirosław Korsak - Gorzów Wielkopolski

Zakład Usługowo-Handlowy Okazja Mirosław Korsak
  • Mościckiego 14