Opinie o Frutta Sp. z o.o. w Falenty

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Frutta Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Frutta Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frutta Sp. z o.o. w Falenty

Jaka atmosfera jest między działami w Frutta Sp. z o.o.?

Czy Frutta Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracownik Nowy wpis

Tak. Są codzienne szkolenia jak wciskać klientom zgniłe owoce.

Ktosiek Nowy wpis

Dobrze że nie piątej bo by dopiero było kiepsko. :)))))

Jak jest z pakietem medycznym w Frutta Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Daniel

Pakiet medyczny? Pakiet medyczny jest tylko taki jaki sobie sam pracownik ze sobą zabierze :) ( bandaż i plaster) .... :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Frutta Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Frutta Sp. z o.o.?

Atmosfera jest lux ;) Możnasię napić i pogadać z pracodawcami i współpracowikami :) Jedyny temat ktorego nie tykać -> wynagrodzenie :)

Norbi

Może ktoś słyszał że firma poszukuje pracowników? Jaka umowa jest przeważnie zawierana z nowym pracownikiem?

Jaka umowa obowiązuje w Frutta Szwagry podczas okresu próbnego?

Ktos

Kłamstwo Pracuje tam od roku i dostałem od razu umowę na pełny etat może mam farta

@Ktos

(usunięte przez administratora). Pensję już wypłacają w całości czy dalej trzeba sie prosić i dostawac w kilku częsciach?

Antek

@Były pracownik Trudno o idealny porządek w tej branży więc nie przesadzajmy z marudzeniem

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

(usunięte przez administratora)W pracy od 3-4 rano sam się ładujesz warzywami i owocami. Jeżdzisz od 7-8 (zależy ile załadunek bedzie trwal) do godziny 15-16.(usunięte przez administratora) Ogólnie bajka :) A zapomniałem, że o wypłatę trzeba się dopytywać po kilka razy w miesiącu a i tak dają w ratach. (usunięte przez administratora)

inka

Tam jeszcze się coś dzieje?

były

(usunięte przez administratora) Nie radze zamawiać od nich czegokolwiek. Sama zgnilizna towar często wracał a winą jako pokaz obarczali nas, co jesr smieszne bo sami nam go ladowali na samochody! Nadgodziny dzien w dzien, praca swiatek,piatek i niedziela!(usunięte przez administratora)

xyz

Taaa Jaaasne chyba wtedy jak już wrócisz do domu xD

Daniel

Zaraz się zacznie sezon na truskaweczki :) Chłopaki pamiętajcie :) "sprzedawać jak najwięcej" HAHAHAHAHAHA

Julita

Czy ktoś z Was pracował lub pracuje obecnie w Frutta Szwagry? Czekamy na Wasze opinie! @jurek, do tego właśnie chcemy zachęcić osoby związane z naszym forum - do wyrażania swoich subiektywnych, ale przede wszystkim konstruktywnych opinii na temat danego pracodawcy. Wszelkie plusy i minusy poparte przykładami - mile widziane! :) @Daniel O, na forum nie używamy inicjałów ani określeń mogących służyć rozpoznaniu osób trzecich. (Regulamin - https://www.gowork.pl/regulamin)

jurek

nie wiem dlaczego ludzie tutaj wylewają takie pomyje na pracodawców...... nie można po prostu napisać co jest dobre w firmie, warunki pracy, rozwój i oczywiście subiektywne opinie co jest złe w firmie, co można zmienić i czy można o tym w firmie rozmawiać?

ktoś
@jurek

Skoro wylewają to są powody.... Dobre w tej firmie hmm nic rozwoju brak warunki pracy najniższa krajowa 3 zmiany obelgi krzyki wyzwiska zdesperowanej szefowej, która potrafi zwyzywać pracownika , ale ona to jeszcze nic w porównaniu do tego glonojada "dyrektorki"za trzy grosze i jej kochasia który się określa agentem a jest magazynierem z mopem. Skoro każdy ma taką samą opinie to szefowa powinna coś sobie uświadomić a nie bronić. Żenada

Daniel O

Pozdrawiam Jole i Waldusia :) :) :)

jol

Trochę jestem zaniepokojony aktualnymi komentarzami, nie powiem... ale z drugiej strony słyszałem naprawdę dużo dobrego o pracodawcy od ludzi, którzy tutaj pracowali, więc chyba jednak bardziej wiarygodne sa dla nie opinie znajomych. A co z aktualnymi rekrutacjami?

były pracownik :)

Ja pracowałem 3 miesiące :) Nie wspominam tego okresu najlepiej...... Praca od 03:00 do ie wiadomo której :) aż rozwieziesz caly towwar i wrocisz na Bronisze - czasami ok. 15-16..... pensja w 20 ratach...(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Ogólnie takiej pracy nie życzę nikomu......

Julita

@pozdrawiam jeśli komentarz został usunięty to oznacza, że został zarchiwizowany przez administratora forum za naruszenie zasad. Przed zamieszczeniem jakiejkolwiek opinii prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu forum. @były czemu tak sądzisz? pracowałeś może?Co Ci się nie podobało?

ktoś
@Julita

Administrato, bo szefowa płaci za usuwanie komentarzy taki portal. Powinno się akceptować opinie a nie usuwać to ma być przestroga dla innych. Pozdrawiam

Man

Miałem spróbować ale odechciało mi się. Poszukam czegoś innego...

BYŁY

Przepraszam kto? "Pani Dyrektor ds. sprzedaży",a kto to przepraszam chyba nie ta co myślę M.M. Widzę,że tylko tytuły sobie nadają.

b

Potwierdzam, tez tam pracowalem. Wyplaty w ratach, nie na czas, wręcz trzeba o nie zebrać ! zero szacunku dla pracownika. Najgorsza pani menadżerka reprezentujaca sobą chamstwo w najwyższym wydaniu.

phiii

pracowała, nie polecam... każdy potencjalny pracownik to (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Frutta Sp. z o.o. - Falenty

• Jak się pracuje w Frutta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frutta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Frutta Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 134 ocen.
  • ul. Willowa 19
    05-090 Falenty