Frutta Szwagry

Bronisze

Opinie o Frutta Szwagry

jurek

nie wiem dlaczego ludzie tutaj wylewają takie pomyje na pracodawców...... nie można po prostu napisać co jest dobre w firmie, warunki pracy, rozwój i oczywiście subiektywne opinie co jest złe w firmie, co można zmienić i czy można o tym w firmie rozmawiać?

Julita

@pozdrawiam jeśli komentarz został usunięty to oznacza, że został zarchiwizowany przez administratora forum za naruszenie zasad. Przed zamieszczeniem jakiejkolwiek opinii prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu forum. @były czemu tak sądzisz? pracowałeś może?Co Ci się nie podobało?

Dno

pozdrawiam

Hehe kiepsko nie polecam banda niedojdów złodzieji i alkoholików firma się sypie. Opinie tutaj wstawiane są usuwane. Dlaczego ?? Bo ludzie piszą prawdę. Ludzie z tamtąd uciekają jak tylko mogą. Firma na skraju bankrutctwa przez P szanowną M. M i jej chłoptasia ćpuna i złodzieja S. L. Ci dwoje są żałośni. Tylko czekać aż ten ,,kontener z odpadami ,, zamkną. Prostactwo i pijaństwo. Omijać szerokim łukiem A klientom polecam nie zamawiać obieraki bez higieny w brudnej wodzie myte. A warzywa i owoce ostatni sort. Porażka.

Man

Miałem spróbować ale odechciało mi się. Poszukam czegoś innego...

jol

Trochę jestem zaniepokojony aktualnymi komentarzami, nie powiem... ale z drugiej strony słyszałem naprawdę dużo dobrego o pracodawcy od ludzi, którzy tutaj pracowali, więc chyba jednak bardziej wiarygodne sa dla nie opinie znajomych. A co z aktualnymi rekrutacjami?

BYŁY

Przepraszam kto? "Pani Dyrektor ds. sprzedaży",a kto to przepraszam chyba nie ta co myślę M.M. Widzę,że tylko tytuły sobie nadają.

były

Jakiego szczebla?tam jest tylko jeden poziom. ...

b

Potwierdzam, tez tam pracowalem. Wyplaty w ratach, nie na czas, wręcz trzeba o nie zebrać ! zero szacunku dla pracownika. Najgorsza pani menadżerka reprezentujaca sobą chamstwo w najwyższym wydaniu.

były

Owszem robi wiele, zawsze ma pełne usta roboty

Firma która lepiej omijać wypłata dawana z wielkim trudem ciągłe obgadywanie chamstwo, brak szacunku do pracownika. utrzymują się tylko Ci co umieją d... lizać. Szkoda gadać wielu pracowało ale mieli dosyć i odeszli a wraz z nimi i ja. co do wypłat marnie lepiej zarabiają w innych firmach na giełdzie każdy wych... każdego by się przymilić. menadżerka no cóż robi wiele ale wszystko co złe to nie ona. ona sama wie co ma i ile na sumieniu a przecież niby córusia. wszyscy siebie warci jednym zdaniem pzdr

phiii

pracowała, nie polecam... każdy potencjalny pracownik to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

hert

uważam że dobre przygotowanie do rozmowy jest tym elementem, który znacznie podnosi naszą pewność siebie, pozwala czuć się bardziej komfortowo, lepiej wyrażać opinie i tym samym budować pozytywną atmosferę na spotkaniu z osobą rekrutującą dlatego prosiłbym o porady jak wygląda to w tej firmie ta cała otoczka firmy..

Straszna maruda z Ciebie kolego, może idź sprawdź i sam się przekonaj.

Anonim - 2013-08-18 07:15:05 Czy w Frutta Szwagry Bronisze da się normalnie zjeść/iść do toalety?akurat w tej kwestii nie ma problemu zjeść i do kibla można iść śmiało.

Jak ktoś miesiąc wytrzyma to już bardzo długo. Ludzi uciekają drzwiami i oknami. Chamstwo, brak szacunku, [usunięte przez moderatora]. Masakra. Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek przyszło mi pracować.

były

Zbyniu, nie zawracaj sobie głowy,szkoda nerw które na pewno tam stracisz- no chyba że jestem twardą sztuką i nie dasz po sobie pojeździć.

były.....

DNO I WODOROSTY.

nick

widzę że kolega dawno tam nie pracuje o 4 zaczynasz ale wyjazd to około 9 jak się uda ci wszystko uszykować bo 80% towaru szykujesz sam a towar dowieść masz do 11 hehehehehe

były

Anonim - 2013-07-01 01:15:05 Jak tam z pieniędzmi?Pieniądze są marne jeśli chodzi o takie godziny pracy.

były

pracę zaczynasz od 4 mniej więcej po 6 około 7 wyjeżdżasz, i ile jeździsz to zależy od tego jaką masz ustaloną trasę i dzielnicę i w zależności od tego jak daleko masz położone od siebie pkt do których musisz dostarczyć towar, bywa różnie kiedyś chłopaki potrafili zjechać i o 18 ale to w sezonie zimowym gdzie są większe utrudnienia na trasie.

haha

i kto to mówi...pzdr Dla Ciężko pracującego w tej firmie.

również długo

Nie trzeba się rozpisywać, kto pracował to wie co to za syf, ale przynajmniej ludzie mogą się dowiedzieć co tak naprawdę tam się wyprawia.

BYŁY

DZIADOSTWO.DNO. [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .WYZYSK.OSTRZEGAM.

Młody

A jak..Nie ma nic lepszego do roboty....

Miałem "przyjemność" współpracy z tą firmą ale niestety okazali się nierzetelni, współpraca się nie udała...

były

kontrole tam nasłać, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ,chamy,syf .dno i wodorosty.szefostwo to dziady i [usunięte przez moderatora]. ludzie.towar trzecia jakość.ostrzegam.

Złodziejstwo,oszustwo nie szanują nikogo. I tyle w tym temacie.

były.....

były - 2012-10-25 18:44:27 anonim - 2012-07-07 19:30:40 Podejrzewam, że to początek końca tej firmy (pseudo firmy)w tej firmie dłuzej niż miesiąc nie da się wytrzymać!!! oszustwo itp!!!TO JEST MASAKRA CO TAM SIĘ WYPRAWIA.PRACA DLA DESPERATÓW........WYZYSK I CHAMSTWO.

były

M - 2012-08-23 18:52:04 Niechciało się nosić teczki to się nosi woreczki i tyle w tym temacie:)Niektórzy noszą inne woreczki aby tylko móc sobie porządzić... prawda M.

były......

JAKA TO [usunięte przez moderatora] RZETELNA FIRMA. TO SYF DNO I WODOROSTY. WYZYSK I CHAMSTWO.

M

Niechciało się nosić teczki to się nosi woreczki i tyle w tym temacie:)

Podejrzewam, że to początek końca tej firmy (pseudo firmy)

były pracownik

Praca po 11,12 h włącznie z sobotami (miało być po 8 godzin) popracowałem tam tydzień obiecane 2000pln to przy tych godz które pracowałem to jest 7,5pln/h tyle to ma ochroniarz w tesco Można popracować ale nie za tą kasę, robota naprawde ciężka uważam że warta przynajmniej 12pln/h szefowie dorobkiewicze

Zostaw opinię o Frutta Szwagry - Bronisze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frutta Szwagry