Epstein Sp. z o.o.

Opinie o Epstein Sp. z o.o.

kalosz

faktycznie wszędzie się tym bim chwalą. jestem architektem, znam revita i zastanawiam się czy złożyć cv do tego biura, ale bardzo mało opinii jest w necie. czy ktoś z pracowników mógłby coś napisać. przede wszystkim jakie zarobki, czy umowę o pracę dają każdemu i czy wypłacane terminowo pensje oraz wszystkie na umowę czy też na rękę, czy jest możliwość szkoleń, co z nadgodzinami czy jest ich dużo, jaka jest atmosfera z szefostwem i kierownikami. mało jest tak dużych firm czy w kryzysie stałe koszty nie odbijają się na pracy. z góry dziękuję

ano

nie no czad! a ten BIM to ściema czy naprawde go używacie?

Zostaw opinię o Epstein Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Epstein Sp. z o.o.