Tissu Architecture Projektowania Architektoniczna

Pruszków

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Tissu Architecture Projektowania Architektoniczna
0 0

Opinie o Tissu Architecture Projektowania Architektoniczna

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tissu Architecture Projektowania Architektoniczna

Administrator

Co nowego w Tissu Architecture Projektowania Architektoniczna? Jak dziś wygląda praca w tym przedsiębiorstwie?

Kika

Pracowałam w Tissu kilka miesięcy i nie rozumiem niektórych wpisów. Pensję dostałam taką jaką chciałam i to wyższą niż 3k, zespół jest bardzo zgrany i panuje miła atmosfera, roboty dużo, ale to chyba wszędzie w tej branży. Zrezygnowałam, bo zależało mi jednak na architekturze kubaturowej i na uprawnieniach, a w Tissu projektuje się głównie wnętrza i domy. Jednak jeśli ktoś lubi mniejsze formy to polecam.

Dora

Tragedia. Kultura osobista współwłaścicielek godna pożałowania. Tylko na początku wszystko pięknie ładnie. Drugi komentarz jak nic pisany przez jedną z nich...Szkoda i pracowników, i klientów bo to na nich i projektach przygotowywanych dla nich odbija się ten cały bałagan, który tam panuje.

Ciekawy

Ale co te dziewczyny tam robią, że je polecasz kolegom?

MArek

Świetna pracownia, na luzie z prawie samymymi dziewczynami. Polecam kolegom ;). Właścicielki ogarnięte w architekturze, więc fajny klimat.

Magda

Chyba komuś głupio się przyznać, że jest po prostu słaby i został zwolniony z tego powodu. Pracowałam w Tissu prawie dwa lata i widziałam kilka osób, które przyszły do pracy i nie potrafiły narysować rysunku wykonawczego. Takie osoby były dość szybko zwalniane. Pensja zaczyna się od 2000zł a po kilku miesiącach jest to już 3000zł, a potem nawet więcej jak ktoś się sprawdzi. Do tego są premie za dobrze wykonane projekty. Nadgodzin praktycznie nie ma. Tym co chą być architektami po prostu radzę, żeby się ogarnęli i zaczęli dobrze pracować, a nie psioczyli na pracodawców!

pracownik
@Magda 15.02.2015 13:15

Pisał właściciel?

anonim

(usunięte przez administratora)

klaro

Tissu Architecture jak dla mnie porażka! Kiepskie zarobki (na poczatek 1500 zł na umowe o dzieło) praca po godzinach i najlepiej jeszcze w weekendy. Stres i nieprzyjemne komentarze szefowych. Po prostu chamskie traktowanie ludzi jak wyrobników!

Zostaw opinię o Tissu Architecture Projektowania Architektoniczna - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tissu Architecture Projektowania Architektoniczna