Target Project Sp.j. Nowajczyk Konarski

Poznań

Opinie o Target Project Sp.j. Nowajczyk Konarski

Kasia

Niestety, ja też znalazłam się w grupie osób, które zostały oszukane przez Target Project (wizualni.eu) 19 września 2011 roku zakupiłam przez Groupon ofertę na stworzenie strony z pozycjonowaniem w Target Project.Po licznej wymianie maili oraz niezliczonej ilości odbytych rozmów telefonicznych w końcu firma Target Project stworzyła moją stronę internetową, niestety z jej pozycjonowaniem było gorzej. Do tej pory na frazy podane według wymogów firmy Traget Project szukając w GOOGLE nie ‘wyskakuje’ strona internetowa mojej firmy. Według wcześniejszych informacji podanych przez firmę na takie pozycjonowanie się czeka. Możliwe, ale jak firma ma pozycjonować moją stronę internetową skoro ona nie działa? Wchodząc na stronę internetową mojej firmy od dłuższego czasu pojawia się komunikat :” Strona zostanie uruchomiona po uregulowaniu należności za jej stworzenie kontakt z osobą odpowiedzialna za powstałe utrudnienia: 510927987 lub 618207083”. Po pierwsze sam komunikat jest krzywdzący dla mnie, gdyż potencjalni klienci, którzy korzystają z mojej strony już źle o Firmie będą myśleć, bo jak mieć do takiej Firmy zaufanie skoro „nie uregulowała należności”, co oczywiście nie jest prawdą, bo wszystkie należności zostały uregulowane, po drugie strona widnieje na moich wizytówka, materiałach reklamowych i miała służyć powiększeniu ilości klientów, a po trzecie nikt mnie nie informował, że przez jakiś czas, (jaki?) będą utrudnienia związane z istnieniem owej strony. Dzwoniąc na numer kontaktowy pokazujący się w komunikacie po wejściu na adres mojej strony internetowej albo nikt nie odbiera (numer 510927987) lub informacje, jaki zostały mi udzielone pod numerem 618207083 są zdawkowe i nikt nie jest w stanie poinformować mnie kiedy strona zacznie ponownie działać, a Pani pracujące w firmie Target Project nie udziela żadnych rzeczowych informacji, podaje numer telefonu do właściciela Pana [usunięte przez moderatora] z którym to wcale nie można się skontaktować. Czuję

Skubi
@Kasia 13.09.2012 12:01

Firma fikcyjna jak właściciel

filipmaj

musimy sie spotkać mam kilka informacji

Magi

Strona internetowa super, natomiast trochę gorzej z pozycjonowaniem, musiałam czekać 3 miesiące na obiecaną pozycję w wyszukiwarce

Radek

Ja zrobiłem ponad 20 kursów tam. Stawka dzienna przyzwoita i fajne dziewuszki tam pracują,hehe

Zostaw opinię o Target Project Sp.j. Nowajczyk Konarski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Target Project Sp.j. Nowajczyk Konarski