Architektura Katarzyna Idzikowska

Opinie o Architektura Katarzyna Idzikowska

g wojcik

Architekt
@g wojcik 18.09.2015 17:31
Nie polecam...nie dotzymuje słowa,podaję inna cenę usługi a potem zada dopłaty,zawiodłem się wy też uwazajcie...

Witam, nie przypominam sobie, żebym wykonała w ostatnim czasie projekt dla kogoś o nazwisku Wójcik, co więcej, zapewne dziwnym zbiegiem okoliczności na dwóch niezależnym opiniodawczych portalach, tego samego dnia i w przeciągu kilku minut pojawiły się na mój temat dwie bardzo niepochlebne opinie, ktoś najwyraźniej bardzo chce mi zaszkodzić i chętnie bym się dowiedziała jaki ma ku temu powód. Na pewno taka sytuacja jaką opisano w opinii nie miała miejsca, zresztą forma tej opinii czy błędy w języku polskim świadczą tylko o poziomie osoby , która tę opinię napisała...Z wpisem w w internecie nic już nie mogę zrobić, ale chciałabym prosić o nie dawanie wiary tym informacjom, są nieprawdziwe. Na szczęście znakomita większość projektów, które można obejrzeć na mojej stronie powstała dzięki polecaniu mnie inwestorom przez innych zadowolonych inwestorów , w razie wątpliwości wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt osobisty:)

Zostaw opinię o Architektura Katarzyna Idzikowska - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Architektura Katarzyna Idzikowska