Nizio Design International Mirosław Nizio

Opinie o Nizio Design International Mirosław Nizio

NDI

Świetny zespół i atrakcyjne tematy z zakresu muzeów i galerii sztuk. Zarobki w dużej mierze zależą od umiejętności danego pracownika, jednak zawsze warto trochę się potargować. Nadgodziny oczywiście niepłatne, ale można próbować je odbierać w formie dni wolnych. Weekendy w biurze też się zdarzają. Szef.... Tu można długo pisać, więc napiszę tylko że pracę w NDI polecam tylko osobom o wytrzymałych nerwach ;)

znam dobrze
@NDI

Widać, że Nizio Design International również zabrał głos w sprawie :D

Ala Nowy wpis

Mają teraz rekrutacja i chodzi o stanowisko asystentka biura. Jako warunek konieczny wymagany od kandydatów jest to Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Jaki konkretnie to jest poziom? Czy firma wymaga też pokazania lub dostarczenia do archiwum certyfikatu językowego?

Aleksandra Nowy wpis

Słabe warunki to jakie? Ile proponują na pierwszej umowie? I na jak długo zawierana jest ta próbna umowa? Orientujesz się może?

Gość Nowy wpis
@Aleksandra

Umowa i wynagrodzenie jest takie jakie sobie wynegocjujesz. Zazwyczaj jest to umowa łączona lub b2b - do wyboru. Okres próbny tak jak wszędzie 3 miesiące. (usunięte przez administratora)ale również brak elastycznych godzin pracy, brak możliwości pracy zdalnej(usunięte przez administratora)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Nizio Design International Mirosław Nizio? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ilona

Jak, to przecież ten mistrz tez ma przełożonych. Oni nie reagują? Obecnie mają ogłoszenie dla Asystentki Biura. Interesuje mnie ta praca. Napisali że wymagają angielskiego. Czy na rekrutacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej też to jakoś weryfikują?

The Best od NIZIO

"katastrofa!!" "już nie mam na to siły" "takie niedopowiedzenie" "jak idzie?" "pyk pyk" "czyściutko" "pach pach i jest super" "mamy to / nie widzę tego" "kto to zaprojektował?!?!" "to jest za toporne!!" "katastrofa!!" "musisz myśleć co robisz!" "ja się pod tym nie podpiszę" "gdzie jest Darek?!?... ;) "

Justyna
@The Best od NIZIO

Czyli jest w Nizio pozytywnie? Atmosfera na luzie?

@Justyna

Cytaty chyba mówią same za siebie :) Można się z nich pośmiać, jak się do nich przywyknie, tak, wtedy jest pozytywnie :) Zespół pozytywny, ale części udziela się nastrój mistrza.

Aplikowałeś do firmy Nizio Design International Mirosław Nizio? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Dawid

Macie dużo nerwów w firmie?

@Dawid

tak, nerwy trzeba trzymać na wodzy :) Czego o mistrzu powiedzieć nie można

Aneta

można wprost odmówić pracy w weekendy ? co to ma być za praca za darmo w te dni, jak pracodawca to wogóle tłuymaczy ?

@Aneta

Tłumaczy, że "nie ma nadgodzin". Koniec tłumaczeń.

Generalnie większość z powyższych opinii pokrywa się z moimi odczuciami po pracy w NDI. Jedyne co mógłbym pozytywnego powiedzieć o tym biurze to ciekawe tematy, które otrzymuje, czy w których projektowaniu bierze udział. (usunięte przez administratora) Kilka nocy spędziłem w tej pracowni, niestety, ale przed oddaniem konkursów zdarza się to w wielu biurach architektonicznych, tylko, że tam wynika to z niedoczasu, a tu dokłada się wizja mistrza, któremu nagle potrafi się coś odwidzieć. Kopiowanie pomysłów z albumów architektonicznych i mieszanie wszystkiego ze wszystkim, ale widać jest to skuteczne. Na karierę ani na rozwój nie ma co liczyć. Da się przetrwać, ale po co? Moje doświadczenie udowodniło mi, że można znaleźć lepsze miejsca, w których owszem jak to w tej branży jest presja, ale przynajmniej z poszanowaniem drugiego człowieka. Gdybym miał urodzić się znów to unikałbym tego miejsca.

Księżniczka

Praca w NDI to przede wszystkim wspaniały Zespół. Drugiego takiego nie ma! Biuro na Pradze także ma swój niepowtarzalny klimat, jednak jest odpowiednie tylko dla osób lubiących takie miejsca. Świetne projekty, inspirujący i fascynujący ludzie, ich poczucie humoru i niezwykle rodzinna atmosfera. To są plusy, które ciężko zastąpić! Niestety na tym koniec. Zarobki takie jak ustalisz na początku współpracy, o podwyżce można zazwyczaj pomarzyć lub prosić bardzo długo. Wyposażenie podstawowe, chyba, że jesteś grafikiem to wtedy dostaniesz coś porządniejszego. Co do L4 - możesz chorować, ale będzie ci to z pewnością wypomniane(usunięte przez administratora) Komunikacyjnie słabo, pracownicy muszą się domyślać, (usunięte przez administratora)Urlop i podwyżka to tematy tabu w firmie. Co trzeba wiedzieć by przeżyć dłużej w NDI: pamiętać by się nie denerwować, przyjmować krytykę szefa ze spokojem i z zacisniętymi zębami. I tak codziennie :) Ryba psuje się od głowy, jak to mówią. Chociaż co do pokoju kierownictwa mam zero zarzutów! :) Pozdrowienia dla Zespołu.

Tomasz

Jestem tu już ponad 8 lat, wcześniej pracowałem w innych pracowniach i wiem z doświadczenia, że autorskie biuro architektoniczne to miejsce dla osób odpowiedzialnych i zorganizowanych, a przy tym kreatywnych i pomysłowych. Trzeba mieć w sobie otwartość na wyzwania, chcieć i lubić pracować, rozwijać się. Przez tych 8 lat przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy dziesiątki projektów – wiele z nich zdobyło prestiżowe nagrody. Są tu architekci, graficy, historycy, osoby z umysłami ścisłymi, ale również artyści. Na monotonię zadań nie można narzekać, bo każdy nasz projekt jest inny. Przy projektach pracujemy w zespołach, wymieniamy się doświadczeniami. Specyfika pracy w pracowni autorskiej jest taka, że ostatnie zdanie należy do właściciela, który od początku ściśle pracuje z zespołem i nadaje finalny kształt projektom. Praca jest wymagająca, ale daje dużo satysfakcji.

Zainteresowani

Pojawiły się ogłoszenia na stanowiska grafika komputerowego, architekta, asystenta architekta. Firma rozwija nowy zespół i dlatego prowadzi rekrutacje, czy raczej zapełnia miejsca po osobach, które odeszły? Możecie coś więcej powiedzieć o warunkach pracy na tych stanowiskach? Jak wygląda struktura organizacyjna w firmie?

Stella

Może warto zauważyć, że czas jest teraz dość trudny bo nikt tak do końca nie wie jak dalej potoczy się pandemia.

Tomasz

Mocny wpis dodałeś w tym wątku i zaczynam się zastanawiać, że skoro masz taką opinię o tym pracodawcy to może wiesz jakie warunki zatrudnienia oferowane są na tak zwany start? W tym zakresie też mógłbyś podzielić się swoją wiedzą?

Ups
@Tomasz

Na tak zwany start czy początek przygody dostajesz taką super pensje z wieloma dodatkowymi bezpłatnymi nadgodzinami w pakiecie, że jak sobie przeliczysz ile wychodzi na godzinę to się okazuje, że dużo lepiej płacą w popularnych dyskontach na kasie. Start dobrze to ująłeś, to nie jest firma, z której wystartujesz rakietą do gwiazd! Po wystartowaniu i odsiedzeniu swojego na poprawianiu po raz n-ty tego samego bez sensu w zależności od kondycji i potrzeb będziesz skręcać do psychiatry lub najbliższego monopolowego zamiast brylować na salonach!

Roxy

Jak to jest z tymi nadgodzinami w firmie? Często trzeba na nich siedzieć? Są odpłatne?

Ghj
@Roxy

Nadgodziny zdarzają się zwykle przed oddaniem projektu. Bo właśnie wtedy okazuje się, że ktoś nie dogadał się z klientem albo zapomniał przekazać zespołowi niektórych informacji, bo po co przecież wszystko można na ostatnią chwile, a pracownicy nie powinni mieć planów po pracy. Bywa też że to wina pracowników, bo przecież powinni się domyślić, że wykonują projekt nie po myśli szefa, który ma spore problemy z przekazaniem informacji w sposób profesjonalny, wiec powstaje głuchy telefon. Domyśl się, zrób, a jak będzie złe to siedź do oporu i poprawiaj!

Upokarzające doświadczenie

Miejsce, o którym można by wiele napisać głównie ze względu na sporą dawkę negatywnych emocji jaką można w nim otrzymać. Przede wszystkim pracownik (bez względu na swoje doświadczenie czy kompetencje) traktowany jest nieporadne dziecko, przy którym trzeba siedzieć, kontrolować je, zwracać mu uwagę i przeprowadzać z nim rozmowy dyscyplinujące. Nie ma szans na jakikolwiek dialog, a aby nie zaogniać (często już i tak ciężkiej) atmosfery trzeba zgadzać się z każdą najmniejsensowną nawet decyzją i jej późniejszymi konsekwencjami. Czy jest coś co rekompensuje te nieprzyjemności? Oczywiście nie... Oszczędności na wszystkim czym się da, niezbyt przyjemne maile pisane do ogółu pracowników, niska kultura pracy. Nie życzę nikomu podobnym doświadczeń.

NDI

znam dobrze
@NDI

Widać, że Nizio Design International również zabrał głos w sprawie :D

Zx

Organizacyjnie totalny bałagan. Dużo pracy, większość wykonuje się bez sensu. Komunikacja w firmie słaba. Zatrudniają dużo ludzi, którym obiecują wielką karierę. W rzeczywistości ludzie siedzą za marne pieniądze i odwzorowują cudze pomysły(usunięte przez administratora)Praca dla młodych naiwnych, których da się szybko wycisnąć!

Kajtek

Patrząc na opinie na forum widać jak rożnie piszecie bo różne osoby tu pracują. Zawsze uważam, że wybór pracy zgodny z zainteresowaniami jest bardzo dobry.

Wolność myśli

(usunięte przez administratora) Zarobki bardzo średnie jak na zakres robót. Biuro niekomfortowe, brak ogrzewania (rekawiczki, szaliki i farelka na pol biura, latem brak klimy, chodzenie boso nie pomaga - pot i łzy). Atmosfera średnia. (usunięte przez administratora) Sama praca przy muzeach, fajna i rozwijaąca, do portfolio jednak niszowa sprawa - tylko dla hobbystow i przerywnik od profeski w korpo.

Zostaw merytoryczną opinię o Nizio Design International Mirosław Nizio - Warszawa

• Jak się pracuje w Nizio Design International Mirosław Nizio?

Zobacz opinie na temat firmy Nizio Design International Mirosław Nizio tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nizio Design International Mirosław Nizio?

Nizio Design International Mirosław Nizio