Alsat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Grzegorz Duda

Bochnia

Opinie o Alsat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Grzegorz Duda

kukuł

MOntaż alarmu zakończył się wizyta w serwisie, koszt naprawy 1600 zł a on mi zwrócił za montąż alarmu czyli 250 zł

mrto

szkoda zdrowia

klient

niestety jest to osoba nieuczciwa !!!!!!!!!!!!!!!NIE POLECAM

nils

a ja uwazam ze jest to osoba w 100% profesjonalna znajaca sie na swojej robocie, stad tez trudnosci w dostaniu sie do niego (twrminy) zawsze jest u niego mnustwo klientow 100% pozytyw

aaa

ogolnie typowy prywaciaz i dorobkiewicz jakich wielu w bochnii, nie liczy sie nic innego tylko pieniadz, az dziw ze ma jeszcze jakichkolwiek klientow traktujac ich w taki sposob jak pracownikow

Zostaw opinię o Alsat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Grzegorz Duda - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alsat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Grzegorz Duda