ZU Inesal Zakład Usługowy Adam Kabza

Chorzów

Opinie o ZU Inesal Zakład Usługowy Adam Kabza

zibi

Kiedyś z nim współpracowałem. Zalatwilem kontaktz firmą,były zlecenia. Wykorzystał mnie tylko taki to cwaniaczek. Nie wspomnę o długu. Dla mnie zwykły oszust. Slowa mocne ale prawdziwe. Co do daltonizmu to faktycznie prawda. Mógł wszystko naprawić i załatwić sprawę honorowo, ale to nie ten typ człowieka. Odradzam jakiejkolwiek współpracy z tym TYPEM.

nie narzekam

Tobi a co do fachowości to pierwsza klasa! Zawsze stara się rozwiązać każdy problem i zawsze z sukcesem!

nie narzekam

Współpracuje z firmą prawie 10 lat z dwu letnią przerwą i nie rozumiem negatywnych opinii, ponieważ moim zdaniem pracodawca jakiego ze świecą szukać:-)

Chorzowianin

ciekawe jak ten kiepski instalator utrzymuje się na rynku od 1993 roku i dlaczego opinia o kiepskiej firmie nie poparta żadnym przykładem

Tobi

Ciekawe w jaki sposób daltonista może dostać licencję zabezpieczenia technicznego,a co do fachowości , to faktycznie kiepska firma.

Oszukany przez kabze

Uważajcie na niego, daltonista, więcej spierniczy niz naprawi, bardzo kiepski instalator

Chorzowianin
@Oszukany przez kabze 29.12.2011, 17:35

na czym polegało oszustwo co skasował kasę za coś innego niż zamontował?

Zostaw opinię o ZU Inesal Zakład Usługowy Adam Kabza - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZU Inesal Zakład Usługowy Adam Kabza