Fiirma Usługowo-Handlowa Pawo-Trans Paweł Rychlik

Budzyń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 6 ocen.

Fiirma Usługowo-Handlowa Pawo-Trans Paweł Rychlik
3 6 6 1

Opinie o Fiirma Usługowo-Handlowa Pawo-Trans Paweł Rychlik

Administrator

Czy w firmie Fiirma Usługowo-Handlowa Pawo-Trans Paweł Rychlik w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

anonymous

ostrzegam jestem nastepną ofiarom tego rudego człowieka oszusta wykluczonego przez rodzine tak opowiada lecz prubuje ponownie złapać naiwną ofiare to (usunięte przez administratora) ktury pożycza kase z zamiarem nieoddawania

Okradziona
@anonymous 15.03.2018 13:54

Naprawdę ja myślałam,że tylko ja jestem taka głupia i naiwna,że dałam się tak podejść.Wierzyłam w każde jego słowo tam mnie zmanipulował.Udawał miłość a to tylko o kasę chodziło.Szkoda tylko,że tak późno się zorientowałam.

Okradziona
@anonymous 15.03.2018 13:54

Możesz odezwać się do mnie?chciałbym porozmawiać,to dla mnie bardzo wążne.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Pawo-Trans Firma Usługowo-Handlowa Paweł Rychlik? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Marta
@Administrator 22.02.2018 14:32

Bardzo zakłamany zakompleksiony człowiek,prawdziwy aktor.

Zostaw opinię o Fiirma Usługowo-Handlowa Pawo-Trans Paweł Rychlik - Budzyń

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fiirma Usługowo-Handlowa Pawo-Trans Paweł Rychlik