Pawo-Trans Firma Usługowo-Handlowa Paweł Rychlik

Budzyń

Opinie o Pawo-Trans Firma Usługowo-Handlowa Paweł Rychlik

Okradziona

Paweł Rychlik z Budzynia to wielki biznesmen niedowartościowany dupek,potrzebował kochanki aby utrzymywała jego bo sam nie potrafił utrzymać rodziny taki z niego nieudacznik. Dobrze,że są sądy nam nadzieję,że splaci to co mi jest winien razem z odsetkami.

Okradziona

Przez 6.5 roku udawał miłość tylko dlatego aby wyłudzić 71 tyś. Uważajcie na niego to zakłamane i fałszywy człowiek A teraz udaje ofiarę najpierw mnie okradł w perfidnt sposób a teraz udaje,że mnie nie zna.

Zostaw opinię o Pawo-Trans Firma Usługowo-Handlowa Paweł Rychlik - Budzyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pawo-Trans Firma Usługowo-Handlowa Paweł Rychlik