Fiirma Usługowo-Handlowa Pawo-Trans Paweł Rychlik

NIP: 7642142024 REGON: 572119850

Fiirma Usługowo-Handlowa Pawo-Trans Paweł Rychlik

Opinie o Fiirma Usługowo-Handlowa Pawo-Trans Paweł Rychlik

Okradziona

Nie poddam się bedę walczyć dalej.Kłamstwo ma krótkie nogi ,prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw .Wszyscy się dowiedza jaki jesteś dwulicowy ,zaklamany człowiek!!!!!

tak
@Okradziona 13.12.2018 10:51

mocne słowa.

@tak 13.12.2018 20:26

Takie są fakty.

anonymous

ostrzegam jestem nastepną ofiarom tego rudego człowieka oszusta wykluczonego przez rodzine tak opowiada lecz prubuje ponownie złapać naiwną ofiare to (usunięte przez administratora) ktury pożycza kase z zamiarem nieoddawania

@anonymous 15.03.2018 13:54

Naprawdę ja myślałam,że tylko ja jestem taka głupia i naiwna,że dałam się tak podejść.Wierzyłam w każde jego słowo tam mnie zmanipulował.Udawał miłość a to tylko o kasę chodziło.Szkoda tylko,że tak późno się zorientowałam.

@anonymous 15.03.2018 13:54

Możesz odezwać się do mnie?chciałbym porozmawiać,to dla mnie bardzo wążne.

ja
@Okradziona 17.03.2018 15:41

o co ci chodzi,żle ci było.

Honorata
@ja 27.11.2018 20:36

Co dokładnie masz na myśli? Czy jesteś pracownikiem Pawo-Transu? Jeśli tak, czy możesz podzielić się z nami informacjami na temat aktualnych warunków pracy w tym miejscu? W wątku jest niewiele opinii dotyczących pracy, więc proszę podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

@ja 27.11.2018 20:36

O sprawiedliwość!!!!!!!!

@anonymous 15.03.2018 13:54

Napisales to i nawet nie potrafisz odpisać.Twoja odpowiedź mogla by mi pomóc.

Czy w firmie Fiirma Usługowo-Handlowa Pawo-Trans Paweł Rychlik w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Pawo-Trans Firma Usługowo-Handlowa Paweł Rychlik? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Marta
@Administrator 22.02.2018 14:32

Bardzo zakłamany zakompleksiony człowiek,prawdziwy aktor.

Zostaw opinię o Fiirma Usługowo-Handlowa Pawo-Trans Paweł Rychlik - Budzyń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fiirma Usługowo-Handlowa Pawo-Trans Paweł Rychlik