Fiirma Usługowo-Handlowa Pawo-Trans Paweł Rychlik

Budzyń

Opinie o Fiirma Usługowo-Handlowa Pawo-Trans Paweł Rychlik

Czy w firmie Fiirma Usługowo-Handlowa Pawo-Trans Paweł Rychlik w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

anonymous

ostrzegam jestem nastepną ofiarom tego rudego człowieka oszusta wykluczonego przez rodzine tak opowiada lecz prubuje ponownie złapać naiwną ofiare to (usunięte przez administratora) ktury pożycza kase z zamiarem nieoddawania

@anonymous 15.03.2018 13:54

Możesz odezwać się do mnie?chciałbym porozmawiać,to dla mnie bardzo wążne.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Pawo-Trans Firma Usługowo-Handlowa Paweł Rychlik? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Marta
@Administrator 22.02.2018 14:32

Bardzo zakłamany zakompleksiony człowiek,prawdziwy aktor.

Okradziona

Paweł Rychlik z Budzynia to wielki biznesmen niedowartościowany dupek,potrzebował kochanki aby utrzymywała jego bo sam nie potrafił utrzymać rodziny taki z niego nieudacznik. Dobrze,że są sądy nam nadzieję,że splaci to co mi jest winien razem z odsetkami.

Okradziona

Przez 6.5 roku udawał miłość tylko dlatego aby wyłudzić 71 tyś. Uważajcie na niego to zakłamane i fałszywy człowiek A teraz udaje ofiarę najpierw mnie okradł w perfidnt sposób a teraz udaje,że mnie nie zna.

Zostaw opinię o Fiirma Usługowo-Handlowa Pawo-Trans Paweł Rychlik - Budzyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fiirma Usługowo-Handlowa Pawo-Trans Paweł Rychlik