Opinie o Maja Milachowska Miltrans w Chodzież

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Maja Milachowska Miltrans. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maja Milachowska Miltrans o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maja Milachowska Miltrans w Chodzież

Cześć, nie było tu cos ostatnio żadnych komentarzy i zastanawiam się czy to dlatego, że jednak za kolko teraz nie przyjmują? Ktoś coś słyszał? Mam ofertę przed sobą ale ona jest z ubiegłego roku. pisali wtedy o zarobkach do 9000 zł, dlatego sprawdzam co i jak. czy jeździ ktoś teraz może ocenić? Warto im CV swoje podesłać?

Wojciech

Nie płacą za wykonaną usługę. Sprawa skierowana do firmy windykacyjnej. Osoby mające więcej informacji na temat firmy proszę o kontakt: wzajomjski@gmail.com

Iza
@Wojciech

Napisałeś, że Miltrans nie zapłaciła Ci za wykonaną usługę i sprawa została skierowana do firmy windykacyjnej. Możesz powiedzieć, czy udało już się jakoś rozwiązać tę sytuację? Może doszliście do porozumienia?

Jacek
@Wojciech

Panie Wojciechu, prosze o informacje kiedy i za co było Panu nie zapłacone, słowa wypowiedziane na forum publicznym nie pokrywające się z rzeczywistością jedynie szkalują dobre imie firmy, prosze o kontakt na email : sahnepolska@gmail.com jeżeli się Pan nie odezwie, niestety będe zmuszony coś z tym komentarzem zrobić :) Pozdrawiam Jacek

@Wojciech

Zgadza się częściowo zapłacą później podwarzaja wartość faktury z naprawy i trzeba iść do sądu.

Busiarz Nowy wpis
@Wojciech

Spuznienia zz zapłatą za fakturę z 3miesięcznym opóźnieniem. Kierowca nie ma obowiązku na odpoczynek czy nawet przespanie się dwóch godzin w trasie na 1500km to mordowanie kierowcy dla nich tylko się liczy kasa.

milach Nowy wpis

jeden z wiekszych cfaniaczkow w chodziezy, jak i jego ekipa !

milach Nowy wpis

nie rozumiem tej laski rudej, ona nie polka,, albo nie wiem co . ale trudno gadac z nia, ... ukraincow biora chetnie, pewnie dlatego...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Maja Milachowska Miltrans? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Pracowałem dłuższy czas, nic złego nie mogę powiedzieć, kasa na czas, wolne jak potrzebowałem to dostałem, spedytorzy kompetentni, polecam współpracę

Maria
@Michał

Czyli nigdy nie zdarzyło Ci się opóźnienie w wypłacie? Bo widzę, że niektórzy tutaj na to narzekali...

@Maria

w moim przypadku zawsze pieniądze na czas, koledzy rowniez nigdy nie narzekali na terminowosc wyplaty, moze mowa o innym miltransie? pozdrawiam

Krzysztof

Polecam współpracę, jestem bardzo zadowolony

Katarzyna
@Krzysztof

Jako pracownik czy klient? Bo nie bardzo wiem, a mam kilka pytań dotyczących warunków pracy :)

LESZEK

FIRMA MILTRANS S.C NIE ISTNIEJE OD PONAD 15 LAT

Maciej
@LESZEK

Istnieje tylko zmieniają firmy na innych członków z rodziny nie bez powodu...

Jacek

Pan Tomek jest bardzo ciężkim pracodawcą , od kierowców wymaga bardzo dużo, wymyśla kary pieniężne, odciągane z pensji, wydziera się, nie panuje nad emocjami tak naprawdę nigdy nie był w długiej trasie dużym sprzętem ,udaje wielkiego kierowcę Kombinator jakich mało w całej Chodzieży nie szczyci się dobrą opinią. Jestem z dala od pisania takich komentarzy lecz kiedy się od nich zwolniłem to odżyłem psychicznie teraz wiem jaką presje codziennie wywoływał. Współczuje kierowcom w tej firmie. Panie Tomku cała Chodzież z pana się śmieje najlepiej ubrać białe buty czapeczkę z daszkiem i grać biznesmena... Poza tym wszystkim życzę powodzenia.

C+E
@Jacek

A może ty się do tego nie nadajesz ....

pypeć

Jedna z najgorszych firm transportowych .Magnes, magnes i jeszcze raz magnes.

adi

pracowałem w tej firmie trzy lata było różnie ale złego słowa nie moge powiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o Maja Milachowska Miltrans - Chodzież

• Jak się pracuje w Maja Milachowska Miltrans?

Zobacz opinie na temat firmy Maja Milachowska Miltrans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maja Milachowska Miltrans?

Maja Milachowska Miltrans
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Buszczaka 13
    64-800 Chodzież