Oltrans Usługi Transportowe Bogusław Olbryt

Szczecin

Opinie o Oltrans Usługi Transportowe Bogusław Olbryt

Buldoozeer

Słaba kasa kiepskie wozy, w razie kłopotów - " Pan SE da rade, wszyscy poprzedni pracownicy to debile " poprzednie wpisy mają rację oprócz jednego. W przypadku obietnic, kłamstwo goni wymówki.

Nieswierzak

Mam dobrą opinię o firmie Oltrans ;-) ,flota super ,robota w systemie 1/1 czyli tydzień w trasie tydzień na warsztacie ,wynagrodzenie 10 % z fachu plus podstawa 8000 km - 3200 zł na rękę, 6500 km - 3400 zł, umiesz liczyć licz na siebie.

Eddy

Nie zgadzam się z powyższymi opiniami o firmie Oltrans Usługi Transportowe Bogusław Olbryt. Pracowałem i jestem zadowolony z pracodawcy, a także polecam na przyszłość tym którym zależy na uczciwej pracy.

MM

Dzieki koledzy za opinie.Mialem od niego oferte pracy.

CRAZZY

OGÓLNIE ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIKIEM, RĘCE OPADAJĄ, PRÓBUJĘ ODZYSKAĆ PIENIĄDZE ZA PRACĘ TO ROBI UNIKI JAK TYLKO, MÓWI ŻE GO NIE MA ŻE BĘDZIE PÓŹNIEJ, TAK JAK MÓWI POPRZEDNI ROZMÓWCA - PODEJŚCIE ZEROWE DO PRACOWNIKA. CZAS PRACY, OD DECHY DO DECHY WYKORZYSTANY, NIE MA CZASU NAWET NA TOALETĘ, NAGINASZ TACHO, PODSTAWIASZ WEEKENDÓWKĘ, ŻEBY PROSTOWAĆ CZAS PRACY JAZDY.JAZDA NAJLEPIEJ LANDAMI, BROŃ BOŹE AUTOSTRADA-BO KOSZTUJE :). OMIJAĆ Z DALEKA I NIE SŁUCHAĆ OBIETNIC.!!!!!!!!!!!!!

kierowca

Wynagrodzenie -brak słów- płaci jak chce i ile chce !!! Samochody -1x euro 2, 2x euro 3 i 1x euro 5.- Nie będę komentować tej "floty". Podejście do pracownika -zerowe- . Wszystko pięknie na początku. OGÓLNIE-nie polecam!!! W tej firmie nie zarobisz ,a ciągle mało! A, nie daj ''boże" się zwalniaj to już siwy młyn.

Zostaw opinię o Oltrans Usługi Transportowe Bogusław Olbryt - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oltrans Usługi Transportowe Bogusław Olbryt