Opinie o Navigator S.C. Usługi Transportowe w Reda

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Navigator S.C. Usługi Transportowe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Navigator S.C. Usługi Transportowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Navigator S.C. Usługi Transportowe w Reda

spedytor

czy ktoś wypowie się na temat pracy jako spedytor? w ostatnim czasie sporo ofert, czy to ze względu na rozwój czy raczej pracownicy uciekają? jak szefostwo, menadżerowie? czy jest konkretny podział stanowisk?

świeżak
@spedytor

również jestem ciekaw odpowiedzi na powyższe pytania. Niedawno zacząłem pracę w tej branży i widzę, że przemiał ludzi jest spory... Pytanie jak to wygląda w Navigatorze. Branża specyficzna i stresogenna, przynajmniej tak wygląda ,moje doświadzcenie z innej firmy. Czy wszędzie tak jest czy może zdarzają się wyjątki?

spedytor
@świeżak

tak, też jestem ciekawa jak to wygląda w navigatorze. przez kilka lat brak jakichkolwiek ogłoszęń a w ostatnim czasie dość sporo. aplikować czy nie? oto jest pytanie :)

Kaśka
@spedytor

Praca jako spedytor stresująca, jak wszędzie. Można zarobić, jak masz zlecenia i pilnujesz terminów. najlepiej jak przychodzisz ze swoimi klientami do firmy Navigator i znajdziesz nowych. Płacić to płacą. Trzeba pilnować by wypłacili tyle ile Ci się należy.

Gabriela
@Kaśka

Jeśli nie ma się swojej bazy klientów to wpływa to na decyzję o przyjęciu do pracy? Czy takich świerzaków też zatrudniają? Trudno jest wtedy zarobić dobre pieniądze?

chętny
@Kaśka

Kasiu, jesteś byłym pracownikiem? jak wspominasz współpracowników, atmosferę, szefostwo, menadżerów, a nawet kierowców? niby to szczegóły a też wpływają na komfort pracy. długo pracowałaś w firmie? jak rotacja?

Kaśka
@Gabriela

Płacą jak wszędzie. Przyjmują też świeżaków. Nudno nigdy nie było. Jest sporo pracy, ale też płacą.

Magdalena
@chętny

Pracuję w biurze od kilku miesięcy i jeśli chodzi o ludzi i atmosferę to na prawdę miłe zaskoczenie. Wiadomo, u każdego bywają czasem "ciche dni" jak się sporo dzieje ale na każdym można polegać:)

Natalia
@Kaśka

A dlaczego trzeba pilnować, żeby wypłacili tyle ile się należy? Zdarzają się jakieś nieporozumienia w tej kwestii? A jak przyjmują osoby bez doświadczenia to jakiś dłuższy okres wdrożenia dają?

Kierowca Nowy wpis
@Kaśka

Szkoda tylko, że nie chcą przyjąć kobiety-kierowcy z doświadczeniem w takim transporcie.

@Kierowca

A jak to uzasadniają, że nie biorą kobiet? Kobiety próbowały aplikować czy to jakieś z góry założone jest? A tak swoją drogą to jakie duże trzeba mieć doświadczenie żeby dostać pracę kierowcy?

Tati Nowy wpis

Znalazłem ogłoszenie dla Mechanika/ Elektryka samochodów ciężarowych. Widełki w kwocie 7-9 tysięcy. Podpowiecie czy na początek zatrudnienia bliżej dolnej czy górnej granicy tych widełek? Spora różnica, bo rozbieżność 2 tyś. Jak pracownicy dogadują się między sobą jest ok?

chętny Nowy wpis

czy ktoś z pracowników jest w stanie się wypowiedzieć skąd taka "ilość" ogłoszeń na spedytora? inni nie dają rady? czy praca nie jest ok? a może "góra" nie w porządku?

Helena

Nie rozumiem czemu nikt się nie wypowie na temat firmy? Znalazłam jakieś stare ogłoszenie na kierowcę i podano tam zarobki od 5500 do 7500. Aktualnie są takie same czy coś się zmienilo? I jaką macie formę zatrudnienia??

Anka
@Helena

Wypłaty dla kierowców wypłacane i wyliczane według widziemisie szefa. Wyzywanie, przeklinanie do pracowników, brak ich szanowania. Chamstwo. O urlopach można zapomnieć.

@Anka

Skoro wypłaty są wypłacane wg widzimisię to potrafią się bardzo różnić w zależności od miesiąca? Serio nie można wziąć urlopu? To co się dzieje z tymi dniami, które się należą? Jest wypłacany ekwiwalent?

@Anka

List obecności na co dzień do podpisywania przez pracowników - brak, mimo, że ludzie pracują na umowę o pracę. Zakresu obowiązków na piśmie też nie ma. Tłumaczą się, że dorzucają tyle zadań, na ile jesteś w stanie się wyrobić. Zwłaszcza, dorzucają zadania tych, którzy zdążyli się zwolnić z pracy lub są na chorobowym. Więc zadań jest coraz więcej i więcej... Ze względu na brak list obecności, urlopów, chorobowych, nie zawsze pensje są poprawnie wyliczane. Ja musiałem się upominać wielokrotnie o poprawną wypłatę wynagrodzenia. Może to tylko ja miałem pecha... Gdy poprosisz z działu kadr wniosek o urlop wypoczynkowy, odsyłają do szefa, a szef odsyła do kadr.

@Tomek

No ale jak zadań jest więcej i więcej, to co z kasą? Czy jak jest tyle zadań, to dają nadgodziny i za nie płacą? Jak to wygląda pod tym kątem? Faktycznie pracownicy się wyrabiają, czy jednak muszą zostawać po godzinach?

Wiktoria
@Tomek

Ciekawa jestem jaka była reakcja na takie upomnienie o swoją wypłatę, kiedy coś się nie zgadzało? Zawsze wszystko udało się wyjaśnić bez większych nieporozumien? Ktoś jeszcze miał może takie sytuacje, że pieniądze się nie zgadzały ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Navigator S.C. Usługi Transportowe? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Sklepu CCC Reda
CCC S.A.
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (101)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Grażynka

Jeśli chodzi o prace w biurze, a nie jako kierowca to nie mam żadnych zastrzeżeń. Wnioski o urlop są, chorobowe przysługują. Atmosfera i ludzie totalnie pomocni i sympatyczni. Opinia jakaś z bardzo starej sprawy albo po prostu komuś sie nudzi;))

Gabriela
@Grażynka

Dużo osób pracuje w biurze? W jakich godzinach jest praca? Zdarzają się nadgodziny? Wypłacają za nie dodatek?

świeżak
@Grażynka

Ale czy Pani pracuje jako spedytor czy pełni inną funkcję? Myślę, że to może mieć duży wpływ na odczucia odnośnie pracy, urlopów itp.

Gabaryciarz

Witajcie, Wypowie sie ktos nr pracy w tej firmie? Slyszalem pozytywne rzeczy na ich temat. Podpowie ktos cos?

Agata

Czy posiadacie jakieś informacje o aktualnych ofertach pracy w Navigator S.C. Usługi Transportowe? Nie znalazłam na stronie firmy informacji na ten temat. Navigator twierdzi, że wyróżnia się zespołem profesjonalistów, co pozwala na tworzenie stałych relacji z kontrahentami. Wydaje mi się, że w tej sytuacji spora liczba osób może być zainteresowana rekrutacją, więc jeżeli posiadacie jakąś wiedzę w tym temacie, to zachęcam Was do podzielenia się nią na tym forum.

admin

Jak się pracuje w firmie Navigator S.C. Usługi Transportowe? Czy jest jasny podział obowiązków? Napisz nam jakie masz odczucia/ Czekamy na komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Navigator S.C. Usługi Transportowe - Reda

• Jak się pracuje w Navigator S.C. Usługi Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Navigator S.C. Usługi Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Navigator S.C. Usługi Transportowe?

Navigator S.C. Usługi Transportowe

Navigator S.C. Usługi Transportowe