Meibi Matkowski Andrzej

Adres: Ogrodowa 5, 55-080 Pietrzykowice

NIP: 9131442973 REGON: 932933434

Meibi Matkowski Andrzej

Opinie o Meibi Matkowski Andrzej

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy Meibi Matkowski Andrzej jest takim przedsiębiorstwem?

A-Team

Uwag, daje do sądu przedawnione odsetki np. 0,99 zł. Wystarczy odwołać się i powołać się na przedawnienie. Można wziąć sobie pełnomocnika i zażądać od niego kosztów zastępstwa, wtedy jeszcze do tego dopłaci.

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Meibi Andrzej Matkowski? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi ciekawostkami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

śmiech na sali

Kawał dziada i nic więcej. Wytacza sprawy po 3 latach o odsetki 0, 88 zł bo cytuję wezwanie do zapłaty : " firmie zagraża brak płynności finansowej " :D Dziad nad dziadami i nic więcej.

AnnaMagdalena29

NIE POLECAM!!!! PO 3 LATACH WYSTAWIA NOTĘ ODSETKOWĄ NA KWOTĘ 9,86 I PODAJE DO SĄDU!!!!!!

Robur

Nie opłaca ZUS obciąża za każda pierdołę dosłownie, zarobki w skali roku ok 1800 na rękę

Zostaw opinię o Meibi Matkowski Andrzej - Pietrzykowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meibi Matkowski Andrzej