Opinie o Meibi Matkowski Andrzej w Pietrzykowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Meibi Matkowski Andrzej. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meibi Matkowski Andrzej o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meibi Matkowski Andrzej w Pietrzykowice

Czy urlop w Meibi Matkowski Andrzej jest płatny 100%?

Marek Nowy wpis

@nieznajoma o co chodzi?

@nieznajoma Nowy wpis
@Marek

Przepraszam za to wszystko co napisałam, wszystko to kłamstwa są, miałam atak schizofrenii paranoidalnej, ale już jest lepiej. Administrator może pousuwac te komentarze, nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Przepraszam za to wszystko jeszcze raz :(

Stefan

Witam! Poszukuję informacji o tym pracodawcy. Czy wiecie może coś na temat ewentualnych przyjęć? Jestem ciekaw, czy jest to stabilne miejsce zatrudnienia, gdzie można zagrzać miejsce na przynajmniej kilka lat. Ktoś odpowie?

Stoi Nowy wpis
@Stefan

Teraz to wszystko stoi więc nie ma co liczyć na nie wiadomo co

Nieznajoma..

A teraz rozmawia za mnie z konsultantem z sieci plus.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Meibi Matkowski Andrzej? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Nieznajoma..

Radosław Jabłoński podaję się za mnie na policji i znowu chce mi rujnowac życie. Czy policja w końcu z nim coś zrobi? Tego nie wie nikt..

@Nieznajoma..

Zle szukacie widocznie. Radosław Jabłoński chwalił się, że jest w Ostrowcu Sw.

Nieznajoma

A co ma powiedziec dziewczyna, która ma Wirusa w telefonie i nie może go się pozbyć a policja udaje, że się nic nie dzieje? Jak nie? Jak ten typ ciągle mnie namierza i zmienia mi hasła.

Nieznajoma.

Typ siedzi na wolności, dzisiaj pobił Milenke, a ze mnie chyba się już śmiejecie. Dobrze, to ja nie wracam do domu. I zostaje tutaj :)

Nieznajoma.

Dlaczego droga policjo dalej nie mogę zapanować nad swoim telefonem, nie ogarniam. Dziękuje bardzo za,, pomoc'' i zegnam.

Wojtek

Polecam

@Wojtek

Życzę sobie dla Jabloskiego i Eva kary dożywocia, a także pracy na rzecz poszkodowanych rodzin, w gronie Kolasa, Grodzkich, Matkowskich i Malecka. Podpisano dzień dobry Adrianna Malecka policja.

Nieznajoma

Szukałam kontaktu z Panią Jola inaczej, osobiście to próbowano mi wmówić, że ja nachodze. Nie, ja chciałam tylko powiedzieć prawdę w końcu na Panstwa byłego pracownika, ale, że nie dało się inaczej to teraz nie cofne się przed nikim 8 nasylam na Państwa wszystkie możliwe kontrole. Dziękuję bardzo za zrujnowanie mi zdrowia, naprawdę nie spodziewałam się po Was, że staniecie za tym oszustem, a ja specjalnie jechałam na Oporów do Pani pracy by pogadać szczerze o tym co działo się w Pani mieszkaniu 53/14 na ulicy Kwiskiej, na osiedlu Gadów, które Pani oczywiscie już wynajmuje. Wyremontowala Pani mieszkanie jakoś ostatnio... Słyszałam od sąsiadki :) Jakies dziwne Pani ma te dochody, bo o ile wiem dobrze a wiem nie raz Radek płacił Pani tak żeby to nie wyszło w urzędzie pracy, że Pani ma tak duże dochody. Albo zachowujemy się jak zwierzęta, albo jak ludzie. Panstwo i Pan Jabłoński wybrali ta druga opcje, zamiast rozmowy w 4 oczy. Trudno. Wasza sprawa

Nieznajoma

Że mną też Panie Andrzeju będzie się Pan sądził? Przepraszam bardzo, ale mam na Pana takie dowody, że nie radzę. I na Radosława Jabloskiego też. Jakoś inni ludzie zauważyli,, e coś z Pana firma jest nie tak i widzę, że powygrywali sprawy. A mnie za takie potraktowanie, powinniście Państwo w końcu przeprosić. Pieniądze uderzyły do głowy co? Pani Jola, w urzędzie pracy zarejestrowana a pracuje, ma pod sobą 4 mieszkania i wynajmuje. Ups.

Nieznajoma

Firma melbi a firma Panda to to samo, tylko zrobiona jest na celowo na Mekinie by uniknąć płacenia podatków. Pracownika Pan Andrzej dawał jakieś umowy zagraniczne, oczywiście była utworzona jakąś dziwna firma za granicą, która nie istniała, stąd umowy zagraniczne. A prawda jest taka, że Pan Matkowski mieszka w Kątach Wrocławskich i wraz z swoją kobieta chcieli wyrzucic mnie na ulicę 120 km od domu. Czy to są mądrzy ludzie i dlaczego robią tyle problemów a państwo udaje, że nie widzi co się dzieje, nie wiem. Ja wiem jedno, że skoro oni mi nie pomogli, a chcą zaszkodzić. To wystawiam tu opinie i pisze Prawdę głośno. Może przez takie coś policja weźmie ich przekręty w końcu konkretnie, bo tego jest duzo Można o tym kurcze książkę pisać. Miałam pomoc Andrzejowi bo Radosław Jabłoński okradł go na paliwie ok 12 tysięcy ponad. Jak nie więcej ale... Cóż. Tu rączka rączkę myje i zastraszaja mnie, że zrobią ze mnie chora psychicznie. Jak można żyć za moje a potem mówić mi, że nie bo zarabiał. Taak. Radosław Jabłoński był zadluzony, miał 5 kredytów na głowie, ja chodziłam głodna nie raz nie dwa 5 dni czy 4 i do pracy tak, a on sobie jadł u szefa i jeszcze mi się bezczelnie tym chwalił. Radosław Jabłoński też ma chyba firmę, albo miał A. R Radosław Jabłoński. Proszę nim się w końcu zająć.

śmiech na sali

Kawał dziada i nic więcej. Wytacza sprawy po 3 latach o odsetki 0, 88 zł bo cytuję wezwanie do zapłaty : " firmie zagraża brak płynności finansowej " :D Dziad nad dziadami i nic więcej.

Abis
@śmiech na sali

U mnie poszedł z kilkoma fakturami po 3 latach.. Były kwoty 22 grosze, 36 groszy. Kazdy pozew złośliwie oddzielnie zeby człowiek płacił koszty za kazdym razem.. Sędzina potraktowała go tak jak On innych .. niestety Pan Matkowski musiał zapłacić koszty sądowe wraz z naszymi dojazdami parkingami itp. tragedia.. a jak pytalam czy coś zalegam to nie potrafili odpowiedzieć tylko do sadu poszli.

Dominik

Macie może potrzebę zatrudnienia mechanika? Jakieś info o zarobkach?

A-Team

Uwag, daje do sądu przedawnione odsetki np. 0,99 zł. Wystarczy odwołać się i powołać się na przedawnienie. Można wziąć sobie pełnomocnika i zażądać od niego kosztów zastępstwa, wtedy jeszcze do tego dopłaci.

Abis
@A-Team

Dokładnie tak robi, poszedł do sądu o 22 grosze, odwolałam się i Sad kazał mu zapłacić koszty dojazdu moje parkingu koszty prawnicze .. stwierdzil ze są niepowazni!!

AnnaMagdalena29

NIE POLECAM!!!! PO 3 LATACH WYSTAWIA NOTĘ ODSETKOWĄ NA KWOTĘ 9,86 I PODAJE DO SĄDU!!!!!!

Robur

Nie opłaca ZUS obciąża za każda pierdołę dosłownie, zarobki w skali roku ok 1800 na rękę

Zostaw merytoryczną opinię o Meibi Matkowski Andrzej - Pietrzykowice

Meibi Matkowski Andrzej