Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak

Białystok

Opinie o Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak

sponge

ale fakt faktem, że płaci nienajgorzej jak na białostockie stawki... Szanuje pracowników. Uwierzcie, że co po niektórzy pracodawcy traktują ludzi jak tanią siłę roboczą, oszukują... KF jest jaki jest też ma swoje humory, wymagania, dziwne teksty, ale z tego co zauważyłem można trafić dużo gorzej. On przynajmniej potrafi docenić pracownika, dać premie, zamówić jakieś jedzenie do firmy to też jest fajny gest z jego strony.

john

Praca u tego pracodawcy niby do najgorszych nie należy. Ale jak wszedzie sa plusy i minusy... Plusem napewno jest to że zawsze jest wypłata na czas, czesto sa premie po 200-300 zł. Na swieta jest premia 200zł. Daje zawsze umowe o prace (poza stanowiskiem magazynier, tam na zlecenie). Wynagrodzenie jest srednie biorac pod uwage wymagania jakie sie stawia. Kurier ma byc idealny. Nie ma mowy o bledach czy narzekaniu. Odrazu jest out. W biurze pracy jest od groma i jeszcze troche. Dziewczyny nie raz nie maja kiedy do kibla pojsc za przeproszeniem... Z urlopami ostatnio tez jest problem. Nie wezmiesz kiedy masz potrzebe... do konca nie wiesz czy bedzie zatwierdzony... Kurierzy pracuja po 8-11 godzin dziennie. Nigdy nie wiedza o ktorej skoncza prace dane dnia. Tak jak pisze, źle nie jest ale mogloby byc lepiej. Ach i jeszcze atmosfera w pracy... Dramat... jak w wojsku, nie żartuj, nie miej wlasnego zdania, siedz cicho i rob. Przy szefie lepiej sie nie odzywac bo zaraz powie ze złego słowa użyłeś, albo przyczepi się do bylyczego wprowadzajc tylko JAK ZWYKLE nerwowa atmosfere.... rotacja ostatnimi czy bardzo duża, co też bardzo źle świadczy o firmie :( praca dobra dla kogoś młodego co szuka zaczepienia, doświadczenia. Popracowac dwa trzy lata i szukać czegoś konkretnego. Ja juz na szczescie jestem byłym pracownikiem :)

Tommmm
@john 15.09.2017 12:27

Czyli nic się nie zmieniło

KosiMazaki $
@john 15.09.2017 12:27

Rozmowa z KF tak jakby ten człowiek oddychal innym powietrzem albo nawachał się farby olejnej albo budaprenu. Właściciel jest oderwany od rzeczywistości, powinien urodzić się w erze romantyzmu nie teraz.

Praca w tej firmie? Szkoda słów. Sam szef tzw. KF, jest to człowiek który nie liczy się z innymi. Za szybko z taksówkarza stał się przedsiębiorcą. Prace w Logistyka Podlasie można porównać do obozu pracy, zastraszanie, mobbing i inne sztuczki psychologiczne ze strony KF są na porządku dziennym. Dowodem na to jakim jest tyranem jest fakt że nawet jego żona pracująca w tej firmie boi się jego oraz to jak postąpił z własnym bratem, wrzucił z pracy. Zarobki też nie są jednakowe, nikt nie wie ile kto zarabia, na papierze jest tylko oficjalne, reszta pod stołem. Właśnie pieniędzmi zamyka ludziom buzię jak zauważa że robi się gorąco. Pracowałem tam kilka lat,straciłem zdrowie i nerwy, znam wszystko od podszewki,widzialem różne przekręty, typu karty paliwowe, nowe samochody. Jeżeli któryś z podwykonawców nie chciał kart paliwowej która on rekomendował, lub nie wziął nowego Renault z wiadomo jakiego salonu to żegnał się z pracą. Kurierzy bali się o pracę i brali to co KF "zaleca". Nie jeden popadł w długi. Cieszę się że udało mi się zostawić ta prace, choć nie było łatwo bo KF potrafi uwiązać. Jeżeli ktoś ceni sobie zdrowie psychiczne i fizyczne to odradzam tą firmę, nie jest warta tych pieniędzy. Nie dajcie się nabrać na jego bajeczki podczas rozmowy o pracę, to są tylko pozory, ja się nabrałem i mam teraz tego skutki.

Zostaw opinię o Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak