Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak East Rent Krzysztof Fiesiak

Opinie o Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak East Rent Krzysztof Fiesiak

Opinie dotyczące pracy w Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak East Rent Krzysztof Fiesiak okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Marcin

Organizacja jest bardzo dobra. Wspominałeś bejb o jakiejś napiętej atmosferze skąd masz takie informacje bo jeżeli tak piszesz to na pewno tam nie pracowałeś. Tom33k rotacja jak wspomniałeś jest aby nie było monotonii co jest na plus. sponge Nie do końca się zgodzę Krzysztof szanuje pracowników, dobrze płaci, rozmawia jak coś jest nie tak, daje często premie i z dniem wolnym nie ma żadnego problemu. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra kadra również wyrozumiała.

marcin
@Marcin 13.05.2018 21:21

A dodam że znam KF około 15-20 lat więc wiem co mówię

bejb
@Marcin 13.05.2018 21:21

Marcin... pracowałem dłuuuugo :) i to nie jest tylko moja opinia ; tak w każdym razie było. Może teraz jest lepiej... :) nie wiem. Na pewno na duży plus - organizacja pracy. Kązdy wie co ma robić, pracy jest w ramach rozsądku, nikt się tam na pewno nie przepracuje. Płaca dosyć dobra jak na białostockie warunki... brak możliwości awansu, rozwoju... ale niestety taka specyfika firmy. Szef ma swoje humory owszem ale kiedyś miał znacznie gorsze :)

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w przedsiębiorstwie Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak East Rent Krzysztof Fiesiak?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

bejb
@Administrator 24.03.2018 08:30

Atmosfera jest uzależniona od aktualnego humoru szefa :) tak ja to pamietam. Szef jest w biurze: wszyscy siedzą cichutko i uważają na każde wypowiedziane słowo. Szefa nie ma w biurze: wesoło, radio gra w normalnej głosności. Jednak, teraz z perspektywy czasu rozumiem własciciela. Miejsce pracy nie jest doprowadzenia "luźnych" rozmów. Może też przez to domniemywać, że ludzie nie mają co robić skoro tak sobie "rozmawiąją" i śmieją się. Mimo to prowdziło to do chorej atmosfery ciszy jak w domu pogrzebowym...

Tom33k

Jak duża jest aktualnie rotacja w firmie? Znajomy opowiadał który tam pracował długo że jest to praca która nic do doświadczenia nie wnosi typowo fizyczna aczkolwiek dobrze płatna praca ,jeśli ktoś uważa że praca kuriera bądź na magazynie przy paczkach daje jakiekolwiek doświadczenie to jest w błędzie.

sponge

ale fakt faktem, że płaci nienajgorzej jak na białostockie stawki... Szanuje pracowników. Uwierzcie, że co po niektórzy pracodawcy traktują ludzi jak tanią siłę roboczą, oszukują... KF jest jaki jest też ma swoje humory, wymagania, dziwne teksty, ale z tego co zauważyłem można trafić dużo gorzej. On przynajmniej potrafi docenić pracownika, dać premie, zamówić jakieś jedzenie do firmy to też jest fajny gest z jego strony.

john

Praca u tego pracodawcy niby do najgorszych nie należy. Ale jak wszedzie sa plusy i minusy... Plusem napewno jest to że zawsze jest wypłata na czas, czesto sa premie po 200-300 zł. Na swieta jest premia 200zł. Daje zawsze umowe o prace (poza stanowiskiem magazynier, tam na zlecenie). Wynagrodzenie jest srednie biorac pod uwage wymagania jakie sie stawia. Kurier ma byc idealny. Nie ma mowy o bledach czy narzekaniu. Odrazu jest out. W biurze pracy jest od groma i jeszcze troche. Dziewczyny nie raz nie maja kiedy do kibla pojsc za przeproszeniem... Z urlopami ostatnio tez jest problem. Nie wezmiesz kiedy masz potrzebe... do konca nie wiesz czy bedzie zatwierdzony... Kurierzy pracuja po 8-11 godzin dziennie. Nigdy nie wiedza o ktorej skoncza prace dane dnia. Tak jak pisze, źle nie jest ale mogloby byc lepiej. Ach i jeszcze atmosfera w pracy... Dramat... jak w wojsku, nie żartuj, nie miej wlasnego zdania, siedz cicho i rob. Przy szefie lepiej sie nie odzywac bo zaraz powie ze złego słowa użyłeś, albo przyczepi się do bylyczego wprowadzajc tylko JAK ZWYKLE nerwowa atmosfere.... rotacja ostatnimi czy bardzo duża, co też bardzo źle świadczy o firmie :( praca dobra dla kogoś młodego co szuka zaczepienia, doświadczenia. Popracowac dwa trzy lata i szukać czegoś konkretnego. Ja juz na szczescie jestem byłym pracownikiem :)

Tommmm
@john 15.09.2017 12:27

Czyli nic się nie zmieniło

Zostaw opinię o Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak East Rent Krzysztof Fiesiak - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak East Rent Krzysztof Fiesiak