Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak East Rent Krzysztof Fiesiak

Opinie o Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak East Rent Krzysztof Fiesiak

Czy w Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak East Rent Krzysztof Fiesiak poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

nie polecam Nowy wpis

Atmosfera w pracy jest tragiczna, tak jak pisali poprzednicy panują bardzo słabe relacje. myślicie, że jak zapłaciciie goworkowi to zaczą usówać opinie? Powodzenia. polecam każdemu zjechać na duł i poczytać prawdziwe opinie

Kurier Nowy wpis
@nie polecam

Zgadzam się z przedmówcą. Nie ma vo koloryzować panowie bo dobrze wszyscy wiemy jak tam jest. Jeśli jesteś kurierem to praca do zniesienia ładujesz auto i wyjeżdżasz ale pracować w biurze i spędzać tam 8 godzin dziennie - szacunek. Atmosfera domu pogrzebowego i zgraja przemądrzałych ludzi,którzy uważają się za nie wiadomo kogo. I takie ostrzeżenie na przyszłość tym co będę tam pracować uważajcie na "prawą rękę" szefa czyli pan M. (usunięte przez administratora). Powodzenia

Kurier Nowy wpis

Logistyka Podlasie!!! Pełen profesjonalizm w prowadzeniu firmy z branży kurierskiej. Wyplata zawsze na czas. Flota bardzo zadbana i utrzymana na bardzo wysokim poziomie. Atmosfera w pracy mila i przyjemna. Dzial kadr, rozliczeń czy biuro zawsze służą pomocą. Szef wyrozumiały i potrafiacy zrozumieć problemy pracownika. Wiadomo, że są gorsze czy lepsze dni ale każdy jest człowiekiem i są różne życiowe sytuacje. Polecam.

Krzysztof

W tej firmie pracuje od DWUNASTU LAT. Jestem zatrudniony na umowę o prace. Tutaj najważniejsze jest bezpieczeństwo pracownika, zdrowie, rodzina oraz zadowolenie klienta. Wypłata jest ZAWSZE NA CZAS. CZAS PRACY jest rozłożony równomiernie na wszystkich kurierów ,gdy przychodzi nadmierna ilość pracy sam SZEF zdejmuje marynarkę , zatacza rękawy i działa tak samo jak cała reszta. FLOTA jest PERFEKCYJNA : auto większości są NOWE lub w BARDZO DOBRYM stanie, firma posiada własny warsztat oraz myjnie. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych narzędzi pracy typu: słuchawkę do ucha, baniak do umycia rąk,pokrowiec na telefon czy jakieś inne rzeczy, masz na drugi dzień . Z URLOPEM nie ma problemów , wszystko zgodnie z PRAWEM PRACOWNIKA. Każdy pracownik ma propozycje uzyskania karty MULTISPORT PREMIUM za naprawdę niską cenę, cały ubiór kurierski dostajemy za 0 złotych, jesteśmy też DOINWESTOWANI do zakupów obuwia( lato/zima) . SZEF oraz ZAŁOGA są w porządku , NORMALNI LUDZIE. Każdy z nas jest wyposażony w życzliwość , uśmiech , wzajemną pomoc. Razem wychodzimy do PUB-u lub PAINTBALL . Od dwunastu lat jestem związany z tą firmą i uczciwie POLECAM pracę w LOGISTYKA PODLASIE !

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak East Rent Krzysztof Fiesiak? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Kryspin

Znając realia pracy w firmach kurierskich, Logistyka Podlasie napewno jest wyjątkiem w tej branży. Bardzo dobra organizacja , zadbana flota i świetne warunki pracy . Do tego można dodać , co jest ważne w tych czasach - w trakcie 13 lat współpracy ,ani jednego dnia spóznienia z wypłatą.Jeśli ktos, chcę spróbować w branży kurierskiej , zdecydowanie polecam!!

Orest

Pracuję w tej firmie kilka ładnych lat i z ręką na sercu polecam. Panuje ład i porządek wszystkie prawa pracownicze są przestrzegane. Atmosfera miła i jak w pracy czasem śmiesznie czasem stresowo ale to jest kurierka i bardzo bardzo dziwię się negatywnym opiniom gdyż one nie mają pokrycia w rzeczywistości. Gorąco polecam!

Daniel

Zdecydowanie polecam tego pracodawcę.

Jacek
@Daniel

Widzę że jesteś zadowolony ze swojej pracy. Możesz mi powiedzieć co wpłynęło na to że masz tak pozytywne zdanie na temat East Rent? Liczę na więcej szczegółów z Twojej strony, daj znać!

Daniel
@Jacek

Oceniam ogólnie, porównując do innych przewoźników kurierskich w Białymstoku. Godziny pracy, wynagrodzenie, umowa, samochody. To sie liczy.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak East Rent Krzysztof Fiesiak?

Dla stanowisk pełnoetatowych z zasady następuje to po 3-miesięcznym okresie próbnym.

Martusia

Atmosfera w pracy jest tragiczna, tak jak pisali poprzednicy panują bardzo spięte stosunki, często cisza jak w domu pogrzebowym. Nie wiadomo kiedy można się odezwać i do kogo. (usunięte przez administratora). raz jest miła zaraz uśmiecha się z ironią i traktuje Cię jak debila, często krzyczy przez telefon na kurierów, używa krótkich rozkazów i ucina rozmowę, wszystko przekłada się na bardzo stresujące warunki w pracy. Szef codziennie ma swoje humorki.. potrafi przyczepić się do każdego słowa, nie spojrzysz dobrze, nie uśmiechniesz się już masz przewalone. Na urlop wysyła jak mu się podoba, nie masz możliwości wyboru. Tak kupuje czasem jedzenie... to w zamian za brak karty multisport - którą podają że mają dostępną!!! Ogólne brak możliwości awansu, nerwowa i spięta atmosfera w pracy, zarobki średnie. Szczerze nie polecam!

@Martusia

Dziękujemy za opinię. Musimy jednak sprostować dwie kwestie. Osoba, do której odnosi się część wypowiedzi nie jest naszym pracownikiem od stycznia 2019. Podobnie nieprawdziwe są słowa o braku kart Multisport. Są dostępne dla wszystkich pracowników od początku 2019 roku.

Użytkownik

Gorąco i szczerze nie polecam korzystania z usług firmy ponieważ obsługa klienta oraz humorzaste Panie obsługujące klienta nie mówiąc już o ciszy grobowej, która panuje w biurze. Miałem kontakt z Panem Marcinem, który tak się rozpisuje powyżej tylko w sytuacji wypożyczenia samochodu z górnej półki i kultura osobista Panów z wypożyczalni jest straszna.

Tymon

@Marek Matowiecki Czy coś więcej dowiemy się? Oskarżanie bez powodu to tylko konkurencja .

Marek Matowiecki

Bardzo słabo...

Organizacja jest bardzo dobra. Wspominałeś bejb o jakiejś napiętej atmosferze skąd masz takie informacje bo jeżeli tak piszesz to na pewno tam nie pracowałeś. Tom33k rotacja jak wspomniałeś jest aby nie było monotonii co jest na plus. sponge Nie do końca się zgodzę Krzysztof szanuje pracowników, dobrze płaci, rozmawia jak coś jest nie tak, daje często premie i z dniem wolnym nie ma żadnego problemu. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra kadra również wyrozumiała.

marcin
@Marcin

A dodam że znam KF około 15-20 lat więc wiem co mówię

bejb
@Marcin

Marcin... pracowałem dłuuuugo :) i to nie jest tylko moja opinia ; tak w każdym razie było. Może teraz jest lepiej... :) nie wiem. Na pewno na duży plus - organizacja pracy. Kązdy wie co ma robić, pracy jest w ramach rozsądku, nikt się tam na pewno nie przepracuje. Płaca dosyć dobra jak na białostockie warunki... brak możliwości awansu, rozwoju... ale niestety taka specyfika firmy. Szef ma swoje humory owszem ale kiedyś miał znacznie gorsze :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

bejb

Atmosfera jest uzależniona od aktualnego humoru szefa :) tak ja to pamietam. Szef jest w biurze: wszyscy siedzą cichutko i uważają na każde wypowiedziane słowo. Szefa nie ma w biurze: wesoło, radio gra w normalnej głosności. Jednak, teraz z perspektywy czasu rozumiem własciciela. Miejsce pracy nie jest doprowadzenia "luźnych" rozmów. Może też przez to domniemywać, że ludzie nie mają co robić skoro tak sobie "rozmawiąją" i śmieją się. Mimo to prowdziło to do chorej atmosfery ciszy jak w domu pogrzebowym...

Tom33k

Jak duża jest aktualnie rotacja w firmie? Znajomy opowiadał który tam pracował długo że jest to praca która nic do doświadczenia nie wnosi typowo fizyczna aczkolwiek dobrze płatna praca ,jeśli ktoś uważa że praca kuriera bądź na magazynie przy paczkach daje jakiekolwiek doświadczenie to jest w błędzie.

sponge

ale fakt faktem, że płaci nienajgorzej jak na białostockie stawki... Szanuje pracowników. Uwierzcie, że co po niektórzy pracodawcy traktują ludzi jak tanią siłę roboczą, oszukują... KF jest jaki jest też ma swoje humory, wymagania, dziwne teksty, ale z tego co zauważyłem można trafić dużo gorzej. On przynajmniej potrafi docenić pracownika, dać premie, zamówić jakieś jedzenie do firmy to też jest fajny gest z jego strony.

john

Praca u tego pracodawcy niby do najgorszych nie należy. Ale jak wszedzie sa plusy i minusy... Plusem napewno jest to że zawsze jest wypłata na czas, czesto sa premie po 200-300 zł. Na swieta jest premia 200zł. Daje zawsze umowe o prace (poza stanowiskiem magazynier, tam na zlecenie). Wynagrodzenie jest srednie biorac pod uwage wymagania jakie sie stawia. Kurier ma byc idealny. Nie ma mowy o bledach czy narzekaniu. Odrazu jest out. W biurze pracy jest od groma i jeszcze troche. Dziewczyny nie raz nie maja kiedy do kibla pojsc za przeproszeniem... Z urlopami ostatnio tez jest problem. Nie wezmiesz kiedy masz potrzebe... do konca nie wiesz czy bedzie zatwierdzony... Kurierzy pracuja po 8-11 godzin dziennie. Nigdy nie wiedza o ktorej skoncza prace dane dnia. Tak jak pisze, źle nie jest ale mogloby byc lepiej. Ach i jeszcze atmosfera w pracy... Dramat... jak w wojsku, nie żartuj, nie miej wlasnego zdania, siedz cicho i rob. Przy szefie lepiej sie nie odzywac bo zaraz powie ze złego słowa użyłeś, albo przyczepi się do bylyczego wprowadzajc tylko JAK ZWYKLE nerwowa atmosfere.... rotacja ostatnimi czy bardzo duża, co też bardzo źle świadczy o firmie :( praca dobra dla kogoś młodego co szuka zaczepienia, doświadczenia. Popracowac dwa trzy lata i szukać czegoś konkretnego. Ja juz na szczescie jestem byłym pracownikiem :)

Tommmm
@john

Czyli nic się nie zmieniło

Zostaw merytoryczną opinię o Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak East Rent Krzysztof Fiesiak - Białystok

• Jak się pracuje w Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak East Rent Krzysztof Fiesiak?

Zobacz opinie na temat firmy Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak East Rent Krzysztof Fiesiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak East Rent Krzysztof Fiesiak?

Logistyka Podlasie Krzysztof Fiesiak East Rent Krzysztof Fiesiak