Kamir Transport Międzynarodowy-Spedycja Mirosław Kamiński

Rybie

Opinie o Kamir Transport Międzynarodowy-Spedycja Mirosław Kamiński

Santiago

Cześć. Poczytałem trochę waszych opinii i krew się zmroziła.... Prawie się zatrudniłem u tego Pana. Dajcie znać, czy gość traktuje tak wszystkich pracowników czy tylko kierowców. Piszecie coś o spedytorze, czy to taki młody chłopaczek?

evita1224

bardzo prosze o nr tel do pana (usunięte przez administratora), chce tam pracowac to moj e mail evita1224@o2.pl

lala-

pracuję u Tego Pana (usunięte przez administratora) około 6 lat, nie miałem z Tym Facetem żadnych zatargów, Wam drodzy przedmówcy jak wam nie pasuje praca u Pracodawców to proponuje założyć własną działalność gospodarczą i pracować u siebie,nie dorabiając krwiopijców, jak to ich określacie na rożnych Portalach beznadziejni tchórze, bo żaden z was co wypisujecie na rożnych Portalach nie jesteście w stanie tego co piszecie powiedzieć prosto w oczy takiemu jak Pan (usunięte przez administratora) czy INNY Pan "X" strach wam nie pozwala

sylwek

najgorszemu wrogowi nie polecam (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Kamir Transport Międzynarodowy-Spedycja Mirosław Kamiński - Rybie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamir Transport Międzynarodowy-Spedycja Mirosław Kamiński