Opinie o ITS Usługi Transportowe Karol Ignasiak w Witaszyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ITS Usługi Transportowe Karol Ignasiak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ITS Usługi Transportowe Karol Ignasiak o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITS Usługi Transportowe Karol Ignasiak w Witaszyce

Nie wiecie może jak się rozwiązała sytuacja tamtych wspominanych zaległości? W internecie pokazuje mi informację o tym, że działalność została zawieszona wraz z pierwszym lutym tego roku. doszło do tego po prawie 30stu latach, czy to tymczasowe?

Agnieszka Nowy wpis

Może się i otarł o bankructwo, ale spółka jest aktywna jako płatnik VAT-u, więc chyba z tego wyszła? Jakieś możliwości pracy dla mego męża jako kierowcy są? Nadal potrzebuje firma kierowców na firankę na duńskie trasy? ktoś ze zorientowanych mógłby dać znać, jaka sytuacja...

Bogdan Sandał Nowy wpis
@Agnieszka

Wypłaty na cztery raty, po dwóch miesiącach zaległości xD Pozdrawiam kotlin

Administrator Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy ITS Usługi Transportowe Karol Ignasiak - aktualnie poszukują osób na stanowisko Dyrektor zarządzający. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Czy w firmie ITS Usługi Transportowe Karol Ignasiak są regularne szkolenia pracownicze?

Azereusz

Firma otarła się o bankructwo. Stracili plac, większość aut. Działają teraz na tak zwanych oparach.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w ITS Usługi Transportowe Karol Ignasiak?

Azereusz

Tam pensje na kilka rat z opóźnieniem wypłacają a nie nagrody

bojar

witam orientuje sie ktos dlaczego ciagniki siodlowe po Firmie its sa na na aukcjach poleasingowych ?

Windykacja
@bojar

jest bankrut , to nic dziwnego

Antek

@Paweł a znasz może osoby jakieś co pracują obecnie? nie zmieniło się coś na lepsze jeśli chodzi o kierowców ?

Pracowałem w Its w latach 2015/2016 i moje zdanie jest takie. Tabor bardzo zadbany i firma miała potencjał na coś więcej niż jeździć tylko w relacji PL-D-DK, tylko była pewna grupa płaczków, że oni nigdzie dalej nie pojadą, i oni musieli być w piątek do południa na bazie. A potem płacz bo mało na konto wpływało. Cudów niema, jeżeli tygodniowo się robiło 2500km max, to z czego miała być ta kasa. Było 3 kierowców którzy mogli przetrzeć szlaki w innych kierunkach, tym bardziej że w taborze były scanie v8 560hp, tylko trzeba byłoby szoferów zmienić na tych Scaniach. Szkoda bo szef Karol dokładał starań żeby auta fajnie wyglądały. Pozdrawiam

Coraz Gorzej

Nie Ma To Jak Dostac Wyplate 16 Po Swietach A Konie Pewnie Maja Co Jesc

Azereusz

Witam, ma ktoś jakieś wieści co dzieje się z ITS -em? Mieli auta na cegielni ekstra plac, a teraz widzę że już ich nie ma. Czyżby zwinął żagle?

@Azereusz

Dzień dobry, wydaje mi się, że ITS nadal działa. Ale ręki uciąć sobie nie dam. A swoją drogą - pracowałeś u nich? Możesz polecić tego pracodawcę?

Pewne źródło
@Anna

Zmiana placu nie oznacza zawinięcia żagli ;) Firma nadal działa.

Janusz
@Pewne źródło

To fakt. Niestety dalej funkcjonuje. Kierownik spedycji dba o dobrą atmosferę w pracy.

Peja

Witam, co słychać w itsie? Chciałbym się dowiedzieć chce sie zatrudnic Podobno kolo siydemki mozna wyjsc co mjesionc

Dzoan

Szanowni Panstwo , nie polecam czegokolwiek zwiazanego z firma pana Ignasiaka, Ten czlowiek przywłaszczyl sobie nie swoje pieniadze w wysokosci 1400 e. i nie che oddać. Podczas rozmów telefonicznych zbywa nas ze odda i tak jest co kilka dni , Sprawa ciagnie sie od lipca 2019r. Panie Ignasiak brak panu meskiego honoru i przyzwoitosci. odradzam prace w tej firmie.

Kozminianin
@Dzoan

Witam. Jak udało sie Panu Karolowi zabrać od Pani/Państwa 1400e? Pan Karol świadczy usługi, to wlasnie większość ludzi nie płaci należności za wykonaną usługę. Pan Karol jest bardzo mądrą, inteligentną, oraz rozgarnietą osobą. Zapewniam, że człowiek tak nie omylny nie byłby w stanie doprowadzić do zadłużenia. Uczciwość, sumienność, szacunek, tak cechuje się ww Jegomość.

@Kozminianin

@Kozminianin Korzystałeś z usług ITS Usługi Transportowe? Wiecie, ile może zarobić kierowca w tej firmie?

Artur

Hej, czy taka praca jest wyczerpująca ? Czy jest się dużo poza domem?

dorta

(usunięte przez administratora) !!!!! Pomimo długoletniej współpracy nie spłaca długu. Wygląda na to , że zaraz się zwinie. Uważajcie (usunięte przez administratora) Zbywa mnie od lipca 2019, ze ureguluje przelew i co tydzień ta sama gadka , że w najbliższy piątek... Absolutnie nie polecam

DZOAN
@dorta

Potwierdzam , jestem swiadkiem tych rozmow.!!!!

Jaka atmosfera jest między działami w ITS Usługi Transportowe Karol Ignasiak?

joo?

Atmosfera co to znaczy w ITESIE niema czegoś takiego ? Całą atmosferę psuje koziołek matołek ?Bob nie rozmawia z kierowcami nadal nie płaci aż dziw że jeszcze ma ludzi do pracy ale to już niedługo się skończy sandałki znalazły robotę będą odchodzić grupowo

@joo?

Od jak dawna firma ITS Usługi Transportowe Karol Ignasiak ma problem z wypłatą wynagrodzeń pracownikom? Czy takie sytuacje miały miejsce w przeszłości?

Dziad

Już niedługo plac zostanie sprzedany, ale na wypłaty i tak nie będzie. Ludziska otwórzcie oczy. Ciężarówki jeżdżą na coraz większych oparach. Chciałbym pozdrowić Kamila z biura. Trzcigodnego przywódcę wszechświata. Mózg branży TSL. Takich ludzi nam potrzeba, a nie marudzacych kierowcow.

BB

Jeśli lubicie pracować u DZIADA to jest idealne miejsce dla Was! Gość w ogóle nie szanuje pracowników, ma nawet miesięczne opóźnienia w płatnościach. Jest duża rotacja, dużo pracowników się zwolniło w ostatnim czasie i dużo aut stoi pustych, przez co Szefuńcio musi sam jeździć. Bierzecie urlop? ok. Ale zapomnijcie o kasie na czas, chcecie wypłatę? Ok ale bez szantażowania nie otrzymacie tego co Wam się prawnie należy na czas! Ogólnie firma lubi mieć nasyłane kontrole na siebie!

Kamilek
@BB

Aut dużo nie stoi bo już bank pozabieral. W tak piekny sposób stworzyć potęgę przez tyle lat i wszystko posypac w dwa latka. Na zebraniach kierowcy chcieli dobrze dla firmy, podpowiadali, ale bobek i koziolek namadrzejsi. Szczęśliwej drogi juz czas.

Jakub
@BB

@BB czy mogę prosić o więcej informacji? Nie wiem, czy dobrze rozumiem, że firma jest w stanie upadłości? Strona internetowa wygląda profesjonalnie i nie widzę tam takich informacji.

koziołek matołek

szkoda ze bob nie wie ze kierowcy sie tez przez koziolka zwalniaja bo nie moga wytrzymac z jego gadaniem wielki kierownik a rzadnego jezyka nie zna wiecznie sie dziewczynami wysluguje jak jest problem bo sie nie potrafi dogadac

kierowca
@koziołek matołek

Widzę że jesteście strasznymi desperatami, skoro wypisujecie takie rzeczy... Wyluzujcie, bo nie piszecie prawdy. Znam wielu byłych kierowców i żaden z nich nie chrzanił takich głupot...

xxx
@koziołek matołek

żadnego pisze się w ten sposób / nie wszyscy są od wszystkiego i nie wszyscy wszystko robią / proponuje nie filozofować bo nie wychodzi / nie masz człowieku kompletu informacji żeby wystawiać tak powierzchowną opinie...

Najmądrzejszy z mądrych
@xxx

Prawda niektórzy są od niczego i do niczego

Leszek
@Najmądrzejszy z mądrych

Jak myślisz, może warto pokazać swoje zaangażowanie pracodawcy zamiast oceniać innych pracowników? Wydawać osądy jest zawsze łatwo. Trudniej potem przyznać się do błędu. Jeżeli jedna i druga strona nie będzie chętna do współpracy, to trudno będzie zadbać o dobrą atmosferę. Pracownicy powinni się przede wszystkim wspierać.

Driver
@koziołek matołek

Śmiejesz się z Koziołka a sam nawet polskiego nie znasz???? „żadnego” matole

Speedy

Witam Czy ktoś może przedstawić jaka jest obecnie sytuacja we firmie bo każdy krytykuje jak to jest źle ale jakoś tyle Ciężarówek its mijam jadąc do Danii i jakoś kierowcy pracują to chyba coś tu nie gra.

BlekRedLajt
@Speedy

Polepszylo sie Wszystko teraz jakos lepiej Robotka spokojna Koledzy przyjazni Kasa ponafprzecientna Nawet niema wolnych aut Wszystko obsadzone Zapraszamy do kontaktu Po zwolnieniu sie nikt cie niczym nie straszy

Speedy
@BlekRedLajt

To trochę brzymi jak szydera a kolega tam długo pracuje?

BlekRedLajt

Nie jestem twoim kolegom

@Speedy

Firma do bani nie płaci wypłaty a za urlop to może za rok zapłaci nie polecam

Beny

Pora uciekac Podobno ekipa od olka wypytuje o rovote u olusia Wruca na stare smieci

Zostaw merytoryczną opinię o ITS Usługi Transportowe Karol Ignasiak - Witaszyce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITS Usługi Transportowe Karol Ignasiak?

Kandydaci do pracy w ITS Usługi Transportowe Karol Ignasiak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITS Usługi Transportowe Karol Ignasiak
2.9/5 Na podstawie 381 ocen.
  • ul. Henryka Sienkiewicza 31
    63-230 Witaszyce