Imbex Robert Grzegorz Kobierecki i Wspólnicy sp.j.

Adres: 10, 96-521 Brzozów Stary

NIP: 7740010482 KRS: 0000189730

Imbex Robert Grzegorz Kobierecki i Wspólnicy sp.j.

Opinie o Imbex Robert Grzegorz Kobierecki i Wspólnicy sp.j.

Bartek

Dobra firma polecam.

Bartek

Lubię atmosferę w Imbex(usunięte przez administratora) i Wspólnicy sp.j. za: Jedna wielka rodzina.

Julia
@Bartek 22.11.2018 13:08

A opowiesz nieco więcej na ten temat? Czy pracodawca dba o rozwój zatrudnionych osób poprzez organizację szkoleń? Jakie umiejętności są najbardziej przydatne? Może wiesz, czy aktualnie trwają rekrutacje i na jakie stanowiska? Dla wielu osób istotną kwestią przy podejmowaniu zatrudnienia są też benefity pozapłacowe, czy pracownicy mają do nich dostęp?

Kierowca u Ramony

Pozornie zorganizowana spedycja ale dla klienta, czyli osoby z zewnątrz nie mającej rzadnej wiedzy o odbywającej się tutaj pseudo organizacji. Serdecznie odradzam wszystkim kierowcom pracy. Wyzysk i jazda na magnesie.

Antoni

Bardzo dobrze zorganizowana spedycja. Kompetentni spedytorzy są w stanie pomoc w każdym problemie. Polecam

Kolejne osobny zastanawiają się nad podjęciem zatrudnienia w firmie Imbex Robert Grzegorz Kobierecki i Wspólnicy sp.j. w mieście Brzozów Stary? Wypowiedz się czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Antoni
@Administrator 10.10.2018 08:00

Solida firma. Bezwątpienia jestem w stanie ją polecić.

Płock

Drugi kierowca jako dawca karty nie wystarcza dlatego nie zbędna jest trzecia karta kierowcy lub magnes dla aut starszych. Nowe auta mają wylaczniki tachografu na pilota lub pendriva. Podczas jazdy bez ładunku np z Toulousy do Almerii 1200 km jedziesz za darmo bo płatne tylko z frachtu. Na serwis stracony dzień też za darmo. Mechanicy Imbexu mogą coś naprawić ale za alkohol. Nawet białorusini odchodzą

Zostaw opinię o Imbex Robert Grzegorz Kobierecki i Wspólnicy sp.j. - Brzozów Stary

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imbex Robert Grzegorz Kobierecki i Wspólnicy sp.j.