Imbex Robert Grzegorz Kobierecki i Wspólnicy sp.j.

Brzozów Stary

Imbex Robert Grzegorz Kobierecki i Wspólnicy sp.j.

Opinie o Imbex Robert Grzegorz Kobierecki i Wspólnicy sp.j.

Płock

Drugi kierowca jako dawca karty nie wystarcza dlatego nie zbędna jest trzecia karta kierowcy lub magnes dla aut starszych. Nowe auta mają wylaczniki tachografu na pilota lub pendriva. Podczas jazdy bez ładunku np z Toulousy do Almerii 1200 km jedziesz za darmo bo płatne tylko z frachtu. Na serwis stracony dzień też za darmo. Mechanicy Imbexu mogą coś naprawić ale za alkohol. Nawet białorusini odchodzą

Kolejne osobny zastanawiają się nad podjęciem zatrudnienia w firmie Imbex Robert Grzegorz Kobierecki i Wspólnicy sp.j. w mieście Brzozów Stary? Wypowiedz się czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Imbex Robert Grzegorz Kobierecki i Wspólnicy sp.j. - Brzozów Stary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imbex Robert Grzegorz Kobierecki i Wspólnicy sp.j.