Grad-Trans Grzegorz Nikel Adam Chowaniec - s.c.

Adres: Graniczna 14, 43-180 Orzesze

NIP: 6351790597 REGON: 241023359

Grad-Trans Grzegorz Nikel Adam Chowaniec - s.c.

Opinie o Grad-Trans Grzegorz Nikel Adam Chowaniec - s.c.

Wiecie jak wyglądają zarobki w firmie Grad-Trans Grzegorz Nikel Adam Chowaniec - S.C. i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Pomóż innym znaleźć dobrą pracę, czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Grad-Trans Grzegorz Nikel Adam Chowaniec - s.c. - Orzesze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grad-Trans Grzegorz Nikel Adam Chowaniec - s.c.