Opinie o Firma Handlowo Usługowa Edmar Mariusz Marciniec w Świątniki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo Usługowa Edmar Mariusz Marciniec. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa Edmar Mariusz Marciniec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Edmar Mariusz Marciniec w Świątniki

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika M134

18.10.2023 12:10

M134ikona wywiad

Pracowałem na stanowisku kierowcy kat. C+E.

M134ikona wywiad

Powodem zakończenia współpracy było zmuszanie mnie do manipulacji tachografem, a tym samym do łamania przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy. Ponadto moje wynagrodzenie było zależne od ilości przebytych kilometrów, co jest niezgodne z polskim prawem. Miałem też obiecane wyższe wynagrodzenie niż realnie zarabiałem.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

M134ikona wywiad

Pracowałem w tej firmie trzy miesiące.

M134ikona wywiad

Praca była lekka fizycznie, a tabor był dość zadbany.

M134ikona wywiad

Zmuszanie kierowców do manipulacji tachografem, a tym samym łamania przepisów czasu pracy. Nielegalnie naliczane wynagrodzenie w zależności od ilości przebytych kilometrów. Miałem też nieregularne dni i godziny pracy. Bywały sytuacje, w których musiałem być pod telefonem i w gotowości do pracy nawet przez dwa do czterech dni. Jednocześnie nic wtedy nie zarabiałem, ponieważ moje wynagrodzenie naliczało się dopiero od przebytych kilometrów.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

M134ikona wywiad

Atmosfera była w miarę w porządku.

M134ikona wywiad

Niestety miałem obiecane wyższe wynagrodzenie niż w rzeczywistości zarobiłem. Krótsze trasy czy mniej zleceń były niezależne ode mnie. To nie moja wina, że pracodawca miał dla mnie mniej pracy niż obiecywał, a moje wynagrodzenie było uzależnione od przebytych kilometrów. Ponadto pracodawca powinien przestrzegać przepisów czasu pracy i nie oczekiwać ode mnie, że będę manipulował tachografem i jeździł ponad normę.

Polecam przestrzegać przepisów!

M134 Nowy wpis

Wszystko wyglada kolorowo na rozmowie, ale pozniej dowiadujesz sie, ze jazda jest na 2 karty, bo to robota na podwojna obsade. Robota po 16-18h na dobe i placone z kilometra. Do tego robota nieułożona, wszystko wiadomo dopiero na ostatnia chwile, a i to moze sie zmienic. Do tego nadgorliwy szef sledzi nonstop GPS i wydzwania czemu stoisz jak tylko sie zjedzie na siku. Jedyny plus to kasa na czas. Nie polecam!

Zyzio Nowy wpis

Nie polecam tam pracować jazda na 2 kartach 1100 km to norma jak pracujesz jest ok jak złożysz wypowiedzenie to odciąga za adr nie potrzebne oraz zero info za mandaty po złości .Każe cisnąć płaci za mandaty ale gdy się zwalniasz się to miła niespodzianka w skrzynce pocztowej

Jesteś aktualnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w firmie Firma Handlowo Usługowa Edmar Mariusz Marciniec w mieście Świątniki. Twoja opinia się liczy!

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Edmar Mariusz Marciniec - Świątniki

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa Edmar Mariusz Marciniec?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa Edmar Mariusz Marciniec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Handlowo Usługowa Edmar Mariusz Marciniec
  • Lipowa 15