Opinie o Smardz Katarzyna Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Dromader w Mysiadło

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Smardz Katarzyna Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Dromader, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Smardz Katarzyna Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Dromader na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smardz Katarzyna Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Dromader w Mysiadło

arkadiusz zakrzewski Nowy wpis

Firmy Handlowo-Usługowo-Transportowej należącej do [usunięte przez moderatora]nie należy polecać nikomu...!!! Pani Agata nie była nigdy pracownikiem tej firmy i zamieszczona przez nią opinia jest kłamstwem i bzdurą. Firma Dromader tak jak jej właścicielka jest wiecznie w długach finansowych. Osoba ta ma zawsze problemy z rozliczeniami finansowymi względem wszystkich współpracowników jak również osób prywatnych którym od ponad dwóch lat jest winna bardzo duże pieniądze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To skandal że jeszcze ta firma funkcjonuje na naszym rynku transportowym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
arkadiusz zakrzewski

Firma Dromader należąca do [usunięte przez moderatora] z Piaseczno/Mysiadło jest jedną z najgorszych firm transportowych w Polsce. Wcześniejsza opinia z 2010.11 , jest bzdurą i kłamstwem. Właścicielka firmy Dromader [usunięte przez moderatora] jest osobą nieodpowiedzialną i niekompetentną. Zawsze zalega z płatnościami finansowymi firmy względem innych firm jak również wzgędem osób prywatnych. Wszystkie te zadłużenia nie są spłacone aż do dzisiejszego dnia 2012.07. Niektóre długi właścicielki firmy Dromader na czas obecny wynoszą ponad 40.000 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Smardz Katarzyna Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Dromader - Mysiadło

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Smardz Katarzyna Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Dromader
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krótka 6 lok. 17
    05-500 Mysiadło
  • NIP: 7121547161 REGON: 017266377
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 233 060
  2. GoWork.pl 3 490 290
  3. olx.pl 3 219 750
  4. jooble.org 2 432 754
  5. indeed.com 2 324 052
Smardz Katarzyna Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Dromader
Przejdź do nowych opinii