Dromader Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Katarzyna Smardz

Mysiadło

Opinie o Dromader Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Katarzyna Smardz

arkadiusz zakrzewski

Firmy Handlowo-Usługowo-Transportowej należącej do [usunięte przez moderatora]nie należy polecać nikomu...!!! Pani Agata nie była nigdy pracownikiem tej firmy i zamieszczona przez nią opinia jest kłamstwem i bzdurą. Firma Dromader tak jak jej właścicielka jest wiecznie w długach finansowych. Osoba ta ma zawsze problemy z rozliczeniami finansowymi względem wszystkich współpracowników jak również osób prywatnych którym od ponad dwóch lat jest winna bardzo duże pieniądze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To skandal że jeszcze ta firma funkcjonuje na naszym rynku transportowym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arkadiusz zakrzewski

Firma Dromader należąca do [usunięte przez moderatora] z Piaseczno/Mysiadło jest jedną z najgorszych firm transportowych w Polsce. Wcześniejsza opinia z 2010.11 , jest bzdurą i kłamstwem. Właścicielka firmy Dromader [usunięte przez moderatora] jest osobą nieodpowiedzialną i niekompetentną. Zawsze zalega z płatnościami finansowymi firmy względem innych firm jak również wzgędem osób prywatnych. Wszystkie te zadłużenia nie są spłacone aż do dzisiejszego dnia 2012.07. Niektóre długi właścicielki firmy Dromader na czas obecny wynoszą ponad 40.000 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Dromader Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Katarzyna Smardz - Mysiadło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dromader Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa Katarzyna Smardz