Bud-Trans Adrian Dziekoński

Miłoradz

Opinie o Bud-Trans Adrian Dziekoński

pracownik 3

Pracowałem u niego jakiś czas(usunięte przez administratora) nie polecam!

pracownik3

jaka praca taka płaca :) pracowałem u niego ze szwagrem dosyć długo i byliśmy bardzo zadowoleni, płacił na czas każdemu i to dobre pieniądze ;) niestety byliśmy zmuszeni wyjechac za granicę i nasza współpraca musiała sie zakonczyć . a Co do roboty żadnej fuszerki wszystko wykonywane profesjonalnie i dokładnie ;) Polecam

pracownik2

podaje sie pod Miłoradz a tak na prawdę można go znaleść w Kraśniewo

po pierwsze nie płaci na czas zatrudnia ludzi na czarno obiecuje umowy których nigdy nie ma,pracowników ma za nic

Zostaw opinię o Bud-Trans Adrian Dziekoński - Miłoradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bud-Trans Adrian Dziekoński