Berlineks S.C. K. Kacprzak R. Sulewski

Szczecin

Opinie o Berlineks S.C. K. Kacprzak R. Sulewski

Biednyberlineks

chcesz to pracuj w Berlineksie zawsze bedziesz biedny zarobek 2500 zl. swiatek piatek i niedziela Boze Narodzenie czy Wielknoc a ty jedziesz za 13 zl./godz. w koncu zatracisz pocucie wlasnej wartosci bo wciaz cie beda opier... za takie bzdury ze w koncu im uwierzysz ze jestes nic nie wart i zwolnisz sie ze wstydu...nastepnie przejdziesz do konkurencji a tam sie dowiesz ze jestes mistrzem kierownicy , odpowiedzialnosci i dyscypliny i zarobisz za to samo 4 000 zl., a ty pomyslisz - zarty sobie robia? przeciz robilem tak samo w Belineksie i musialem sie przez to zwolnic zanim oni by mnie zwolnili...NIE POLECAM FIRMY BERLINEKS NIE SZANUJA PRACOWNIKA A PRZEDE WSZYSTKIM ZARABIASZ ZALOSNE PIENIADZE JAK NA TAK ODPOWIEDZIALNA PRACE JAKA WYKNUJESZ...

Dlaczego warto zostać pracownikiem firmy Berlineks S.C. K. Kacprzak R. Sulewski? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Berlineks S.C. K. Kacprzak R. Sulewski - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berlineks S.C. K. Kacprzak R. Sulewski