Opinie o Agrofrost sp.j. Andrzej Osiński Grzegorz Osiński w Grójec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Agrofrost sp.j. Andrzej Osiński Grzegorz Osiński. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agrofrost sp.j. Andrzej Osiński Grzegorz Osiński o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrofrost sp.j. Andrzej Osiński Grzegorz Osiński w Grójec

Dobrze rozumiem ze wcześniejszych komentarzy, że można się zgłosić nawet gdy nie ma ofert w necie? Potrzebuję pilnie pracy, chciałbym się upewnić co do tego. Tylko z uwagi na to, że nie ma ogłoszeń, to nie wiem czego się spodziewać. Ile teraz płącą kierowcom z doświadczeniem i jakie beneifty proponują?

Ktoś się orientuje czy kierowcy teraz potrzebują? Lub może w najbliższym czasie będą potrzebować? Tutaj stała ekipa na tym stanowisku czy raczej często ktoś odchodzi? Fajnie jakby też ktoś przybliżył jakie warunki współpracy np jaka umowa?

Anonim Nowy wpis

Tam cały czas przyjmują kierowców. Jak się nie odezwiesz do nich to cie będą wysyłać cały Czas całymi tygodniami. Jak się uniesiesz do nich to bedziesz więcej w domu ????

Dorota

Jedna osoba napisała, że pracy tutaj wystarczy dla każdego chętnego... Czyli jeśli ktoś chce się dostać do tej firmy to nie musi mieć żadnego wykształcenia, doświadczenia jakiegoś konkretniejszego? I co, ciągle trwa nabór czy jak?

Al
@Dorota

na jakie stanowisko nabór? do biura czy jako kierowca?

Rafał
@Al

Z tego co widziałem w sieci to na razie nikogo nie przyjmują. Sam chciałbym wiedzieć jakie warunki dają. Ty tu zdecydowałeś się aplikować bo widzę że interesowałeś się pracą.

Chętny Nowy wpis
@Rafał

Teraz nie ma roboty dla kierowców?

Jędrula

Acha wszystko jasne , pewno znikające wpisy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agrofrost sp.j. Andrzej Osiński Grzegorz Osiński? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Wojtek

Czy firma zapewnia stałe zatrudnienie ?

Okioki

Pracuję 4lata i jest oki. Pracy wystarczy dla każdego chętnego. Szef oki, Magda ogarnia , Piotr daje radę. Pozdrawiam.

Łucja

Powiedz, czym dokładnie zajmuje się Agrofrost?

Anuia

Współpracuję z Firmą Agrofrost od dwóch lat. Nigdy mnie nie zawiedli. Transporty na czas. Pani Magda pomocna i uprzejma.Ceny bardzo zadawalające. POLECAM:)

GitDriver

Ta firma to nie AGROFROST tylko AGRODZIADY szef nie raczy odbierać telefonów od kierowców wieczne przepinanie naczep proszenie się o wypłatę i pięciu kierowców najstarszych co do szefunicia mówi TATO zdecydowanie nie polecam pracuje ostatni miesiąc

admin

Byłeś pracownikiem firmy Agrofrost S.C. Andrzej Osiński Grzegorz Osiński lub nadal w niej pracujesz? Napisz nam co o niej sądzisz, jaką masz opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Agrofrost sp.j. Andrzej Osiński Grzegorz Osiński - Grójec

• Jak się pracuje w Agrofrost sp.j. Andrzej Osiński Grzegorz Osiński?

Zobacz opinie na temat firmy Agrofrost sp.j. Andrzej Osiński Grzegorz Osiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrofrost sp.j. Andrzej Osiński Grzegorz Osiński?

Agrofrost sp.j. Andrzej Osiński Grzegorz Osiński
  • Cicha 2