AAS-Trans Artur Stano

Dąbrowa górnicza

Opinie o AAS-Trans Artur Stano

Zosia

Najniższa krajowa, niby wszystkie świadczenia, praca na początku i teoretycznie do 16 ale o zostawaniu do 19 i w soboty, niedziele i telefony po godzinach za darmochę to już nie piszą i o pracy niewolniczej. Pięknie i ładnie "ą" i "ę" z pozoru. Szef grubas ma dwuznaczne żarty, rozbierający wzrok i chęć na "przyjacielską kawę", a powinien się zająć żoną.

luzak198

witam . podziwiam kierowców którzy nie szanują samych siebie,tacy właśnie pracują u w AAS TRANS ,byłem podpisać umowę o prace ale firma jest do kitu nie podpisałem tego aktu niewolniczego i powróciłem do domu szczęśliwy .diety które oferuje pan artur to porażka 40euro.podstawa najniższa i to co najbardziej wykracza poza ramkę to trzeba podpisać pełną odpowiedzialność materialną .kierowca niewolnik i sponsor . żenada . nie polecam .

R12

Pracowalem w tej firmie krotko ale nie polecam robisz za najtansza rzecz wymienna najnisza podstawa i 10% (usunięte przez administratora)

slazak

Płace w tej firmie koledzy sa beznadziejne,niepolecałbym najwiekszemu wrogowi,podstawa najnizsza plus frachty,a wekendy na uni za darmo,czyli pies pilnujacy budy w wekend

Zostaw opinię o AAS-Trans Artur Stano - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AAS-Trans Artur Stano