RMS Ręczna Myjnia Samochodowa Marek Karpiński

Legnica

Opinie o RMS Ręczna Myjnia Samochodowa Marek Karpiński

likuik

to sa własnie prywaciarze wyzysk za grosze

luk

pewnie koles bierze go tam gdzie trzeba

luk

to jest wyzysk to co on wymyslił smieszne jakies swoje regóły masakra i jeszcze umowa zlecenie niech sobie w dupe wsasdzi za takie pieniadze

jaem

Szef OK jest wporządku a praca ogólnie bardzo męcząca a jak ruch i auta to całkiem przejebane.I do tego ta wariatka biega jak naćpana i wrzeszczy jak opętana

rms marek karpinski

pracuje w tej firmie dlugo i jestem zadowolona szef stosuje moj grafik pracy wiedzac ze nie mam opiekuna do dzieci jest b dobrym szefem dla tych ktorzy sa fer wobec niego i firmy stad moja ocena

klll
@rms marek karpinski 30.05.2013 13:32

mylisz pojecia

Zostaw opinię o RMS Ręczna Myjnia Samochodowa Marek Karpiński - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RMS Ręczna Myjnia Samochodowa Marek Karpiński