Opinie o Wega Travel Tomasz Masłowski w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wega Travel Tomasz Masłowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wega Travel Tomasz Masłowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wega Travel Tomasz Masłowski w Legnica

Xxx Nowy wpis

Nie polecam firmy, busy nie sprawne do końca, kierowcy często przekraczają prędkość, busy express nie zbierają tylko pasażerów z dworców tak jak zapewnia nas biuro , firma która strasznie oszczędza na busach którymi wozi się ludzi mówię przede wszystkim o łysych oponach . NIE POLECAM

Wega Travel Nowy wpis
@Xxx

Panie Kacprze Palonka ... wiemy ze ten wpis to Pana robota, a nie potencjalnego klineta. Bardzo stara się Pan zaszkodzic naszej firmie rozpisując bzdury i nieprawdę.... Proszę się trochę opanować bo to i tak nie zdaje egzaminu.

Klient

Usługi firmy to śmiech na sali, przejazdy zrobione tak, by było jak najtaniej, kierowca za każdym razem przekracza ograniczenia prędkości, by nadrobić ile się da, niestety ryzykując tym samym życie i zrowie klientów, bo nie jest to normalne, zeby jechać ponad 100km/h serpentynami, a cały bus skacze i fruwa. Podróż z ta firma zamiast 6 godzin jakie podają orientacyjnie zajmuje ponad 8 godzin. Kierowca planuje gdzie kto usiądzie i starsza osobę wciska na koniec busa, żeby inni klienci wygodnie siedzieli sobie pojedynczo na pustej kanapie busa. Pierwszy i ostatni raz, przejazd autokarem wypełnionym ludźmi jest milszy i przyjemniejszy, i co zabawne, o wiele szybszy.

Wega Travel Nowy wpis
@Klient

Krzysztof Nowy wpis

Dzień dobry, wiecie może czy szukają dodatkowego kierowcy? dzięki za info.

Patryk Masekowski

Witam. Korzystam z usług Wegi już od jakiegoś czasu. Za każdym razem usługa wykonana jest profesjonalnie zarówno przez obsługę biura jak i kierowców. Solidna i bezpieczna firma godna polecenia.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wega Travel Tomasz Masłowski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Zostaw merytoryczną opinię o Wega Travel Tomasz Masłowski - Legnica

Wega Travel Tomasz Masłowski