Opinie o Kano Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kano Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kano Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kano Sp. z o.o. w Opole

Mechanik

Dzień dobry ile zarabia mechanik w kano?

@Stary

Czemu kierowcy maja zajechać kogoś psychicznie? Jaki jest stan pojazdów czy inwestują w nowe? I na warsztacie ile osób jeszcze się zatrudnia? ciekawi mnie atmosfera miedzy mechanikami

Aneczka Nowy wpis

Hejka, a nie myśleli u was jeszcze może o tym by spedytor pracował hybrydowo? Kiedyś w ofercie widziałam opcje stacjonarna u mnie w firmie można było czasem zrobić jakiegoś home office. Wprowadzano to może czy dopiero będą?

INTEGRO

Pracowałem na warsztacie , puki pracujesz i nie bierzesz L4 z byle głupiego powodu to da rade wyżyć . Jeżeli chodzi o wolne to nie robią problemów , soboty dla chętnych bo wtedy robia swoje auta. Kasa nienajgorsza i na czas

Binio Nowy wpis
@INTEGRO

Totalna bzdura soboty dla chętnych co to za pierdoły co druga sobota masz być w pracy bo inaczej masz rozmowę umoralniającą poraszka.

Zainteresiwany CE Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Witam. Czy firma Kano prowadzi obecnie rekrutację na kierowców? Jaki system pracy obowiązuje w Kano?

czy spedytor ma jakieś szkolenia językowe? Teraz jak czytam ofertę to wzmianki o nich nie widzę, ale pisali ze mile widziane byłoby gdyby ktoś znalazł rosyjski lub ukraiński. Jak duża część kierowców tylko tymi językami się posługuje?

Firma Kano Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kucharz / Kucharka. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Ktoś napisał, że praca kierowcy się nie opłaca a mnie pokazała się oferta w której piszą o zarobkach do 14 000 zł. to zła stawka jak za prace tutaj? Myślę czy bym się nie podjął, bo jak widać są trasy na Hiszpanię a z nią mam akurat doświadczenie. Normalnie mam prawo wyboru czy wezmę Scanie Czy Merca z opisu?

AA

14 brutto moze ci sie pojawiło. Realnie zarobic koło 10 - 11 na reke jak pracujesz cały czas . Jak ktos ma auto na stale to nim jezdzi , nie masz mozliwosci wyboru auta , jakie jest takim jedziesz

Mechanik

Dzień dobry ile zarabia mechanik w kano?

Emilia
@Mechanik

A co, udało ci się jakąś ofertę znaleźć? Wiadomo na jaki etat? Patrz, ja się rozglądałam z mężem dla niego za czymś i nie mogłam nic znaleźć. Wybacz, że pytaniem na pytanie.

@Mechanik

Najniższa krajowa plus koperta pod stołem ale musisz mieć mocną psychike bo czopek binio z technologiem robót wykończeniowych Cię wykończą!robota jest do bani atmoswera pracy tragiczna nie polecam

@On

Pytanie tylko, z jakiego powodu mieliby kogokolwiek tutaj wykańczać? Z takiego zachowania miałyby tu być jakieś profity finansowe czy coś? Pytam, bo inaczej nie rozumiem sensu. Robota czemu do bani? Jak konkretnie się tutaj teraz organizujecie?

biurowy
@On

Najniższej krajowej nigdy nie było. Mechanik w KANO zarabia około 5 k na reke na miesiąc

Na które działy to wpływa jeśli już? Tak szczerze to w temacie za bardzo nie jestem, połowy opinii nie rozumiem, po prostu chce sprawdzić jak w logistyce sytuacja wygląda. jedna osoba już o spedycje pytała. Czemu nikt nie udziela odpowiedzi? Na stronie widzę ze macie oferty z podkreśleniem, że to umowa o pracę, co jeśli ktoś by chciał kontrakt?

Stary

Zarobisz 5000 a kierownicy zajadą cię psychicznie nie opłacalna praca

@Stary

Mirka

Czemu dyspo tutaj się zmienia? teraz po zerknięciu na oferty widzę tylko te dla kierowcy, czy w biurze były jakieś rotacje ostatnimi czasy, że kierowca ma zmiennego dyspozytora? Chyba, że taki tutaj system występuje? Ciekawią mnie warunki zatrudnienia, możecie je opisać?

@Mirka

chodzi o to ze nie ma jak kiedyś , ze dyspo przypisany na stałe do kierowcy . Teraz zmienili na auta do dyspo . Ci co jezdza na stałe maja stałych dyspo , ci co w systemach to nie

@driver

„kiedyś”? czyli od kiedy tak jest i co było w zasadzie powodem? Dyspo bierze większa odpowiedzialność tak samo za auto, którym zarządza po prostu? poprawiło to cokolwiek w samej pracy?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Kano Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

driver

Robię w systemie , auta OK , trasy w porządku , dyspo sie zmienia. Nienajgorsza kasa i na czas a nawet przed pozdro

Macie planowane podwyżki? teraz po przejrzeniu komentarzy widzę, że jeden kolega chociażby sugerował u siebie zarobki na poziomie do 9 tys., napisane to zostało w lipcu, teraz na przełomie jak jest z trasami i wynagrodzeniem za nie? ludzie jeżdżą tez w święta?

rychu

plus ze mają dużo stałych punktów , minus to częste przepinki , wypłacalni i nie jest źle

driver

jezdze w sytemie , nie jest źle , czasami robia bezsensowne przepinki, kasa na czas , nie trzeba sie prosić

Sabina
@driver

Bezsensowne? W sumie to z czego wynikają i ile średnio czasu na nich się traci? Tak ogólnie to masz możliwość zwrócenia uwagi na takie spostrzeżenia? Można się dogadać? Z kim w razie czego?

A jaką dyspo mają strukturę na dziale? wszyscy są równorzędni czy jakieś szczebelki są? Pytam w kontekście jakiejś możliwości na awans. Czy są one obecnie opcjonalne? Jaka jest ścieżka kariery?

Jochan
@Gość

z tego co wiem to nie ma , ścieżka kariery i kasa raczej od stażu i od tego ile sie robi

Gośka
@Jochan

Podejście wynikowe? To o jakich efektach w takim razie jest mowa? Sporządzane są tabelki oraz jakieś miesięczne podsumowanie z nich wychodzi? Co z systemem motywacyjnym? Czy jest on jasno przedstawiony? Są premie?

Firma Kano Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Chef. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Aplikowaliście do pracy w firmie Kano Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Dyspozytor są korzystne?

Nati

raczej dobrze zarabiają , stary skład długo się trzyma . Dobierają kogoś nowego

Endriu

8-9tys zarabiam, system mi pasuje, flota nie najgorsza jeżdżę MB, to co na rozmowie kwalif. Wszystko się pokryło w praktyce wiec nie mam co narzekać, a te polaczki co płaczą w komentarzach to niech dalej płaczą - więcej roboty dla normalnych ludzi będzie Strzała i szerokości

szofer

nie jest źle , przerobiłem gorsze firmy .Wysoka podstawa + dniówki .Robie w systemie

Trolo

Mam pytanie.Jak mam tylko kategorię C to mogę się starać o pracę czy trzeba mieć c+e.

@Trolo

A wiadomo może czy oferują jakieś kursy? Bo pewnie gdybyś im podpasował to czemu nie?

Antoni
@Trolo

Są 2 albo 3 solówki, głównie jeżdżą na krajówce. Na finansowanie c+e raczej nie licz

Blondi
@Antoni

podkreślasz, żeby nie liczyć na kasę w kontekście C+E a coś innego w takim razie jest jakkolwiek finansowanego? biurowi dla przykładu mają jakiekolwiek szkolenia czy raczej jest to zbędne? firma stawia na rozwój?

Czy rotacja pracowników w Kano Sp. z o.o. na Dyspozytor jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 1 czerwca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Dysp

Z tego co wiem to szukają kogoś z językiem Niemieckim Sklad mają stały. Przez 3 miesiące pracował ktoś z Ukrainy, ale się nie nadawał. Kierowcy na niego narzekali

@Dysp

A wiadomo co mu szło nie tak? Bo o jakąś niechęć do Ukraińców to nie można ich posądzić?

Dysp
@Grażyna

podobno nie dogadywał się z kierowcami , chcieli zmieniać na innego dyspo Raczej nie maja niechęci do Ukraińców i innych narodowości. Mają kilka osób z Ukrainy i Białorusi i siebie

Jerzy

Ja pracuje w systemie 2/1 i polecam. Wypłata zawsze na czas. Dużo wyjazdów do Hiszpanii co mi pasuje.

Hanna
@Jerzy

A czy to nie problem gdybyś przybliżył ile wynosi wypłata w Kano? Wspomniałeś o wyjazdach do Hiszpanii.. Jak jest obecnie właśnie z wyjazdami? Chodzi mi o pandemie i wszystkie formalności z tym związane.. Nie ma problemów? Co trzeba przy tym załatwić na własną rękę?

system
@Hanna

ja tez jeżdżę w systemie. Dobrze ze nie trzeba jechać busem to auta , tylko rusza sie z bazy z Opola . Tak samo ze zjazdem . Pracuje rok , i nie narzekam . Do tego mają zrobione zaplecze jak wracasz z trasy na baze , prysznic , serwis , blisko do sklepu. Mogę polecić KANO

@system

Ile ci zapłacili za takie bzdury?????

Małgorzata
@On

Czemu uważasz że mieliby za to zapłacić? Masz inne doświadczenia czy coś?

@system

Bo jest kłamstwem dojechać trzeba na katy wrocławskie i to nie jest płatne i nie wlicza się w czas pracy

@On

A widzisz, bo Ty piszesz na dzień dzisiejszy? Rok temu może było inaczej, nie trzeba od razu mu kłamstwa zarzucać. :( I to z Opola aż? To ze 100 km z godzinę w plecy się jest? :/ A w sumie czemu to nie jest płatne tak właściwie?

Zostaw merytoryczną opinię o Kano Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Kano Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kano Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kano Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kano Sp. z o.o.
  • Głogowska 17