Wak-Trans Sp. z o.o.

Kędzierzyn-kozle

Opinie o Wak-Trans Sp. z o.o.

maco

dziad trans

Stas

Płacą jak im się podoba. Jakikolwiek brak szacunku do pracownikow Typowy Dziadtrans

Rogal

Szkoda czasu,życia na prace w tej firmie.Zarobki marne jak dla kierowców cystern ok.3500 zł. Praca dniami i nocami i święta. Dużo podwójnych obsad. Obciążenia za najmniejsze przewinienia. Duże rotację kierowców.

Czy firma Wak-Trans Sp. z o.o. zasługuje na miano dobrego pracodawce? Jak oceniacie warunki pracy? Piszcie w komentarzach na forum?

Zostaw opinię o Wak-Trans Sp. z o.o. - Kędzierzyn-kozle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wak-Trans Sp. z o.o.