Trans Zbigniew Orkisz

Bolechowice

Opinie o Trans Zbigniew Orkisz

nick

Pan(usunięte przez administratora) z Bolechowic robi bardzo dobre pierwsze wrażenie. Aż za dobre. Później zaczynają się problemy z wypłacaniem pieniędzy, rzucanie zaliczek i ciągłe zwodzenie. Ostatecznie pan Orkisz zaczyna posuwać się do niekulturalnych komentarzy na temat rodziny oraz gróźb typu "zniszczę cię, tak cię załatwię, że żadnej pracy w tym mieście nie znajdziesz". Groźby te na szczęście są bez pokrycia. Warto pracować w tej firmie przez kilka tygodni, ale w momencie kiedy zaczynają się pierwsze problemy z wypłacaniem pieniędzy od razu uciekać, bo będzie już tylko gorzej.

czekoladowy

cwaniak chwyta glupich zawozi.na robote kasuje klienta a pracownicy czekaja na kase az im sie znudzi a na koncu sa w czarnej pupie.

goładupa

Chłopie pomylileś firmy. sam tam pracowałem.. jak chcesz robic w dobrej atmosferze i chodzic w krótkich spodenkach bo na dłuższe pieniedzy niema... [usunięte przez moderatora]!!! Mistrz w Bajerce a w robocie neptyk.

Zostaw opinię o Trans Zbigniew Orkisz - Bolechowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans Zbigniew Orkisz