Opinie o Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Progres Sp. z o.o. w Chojna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Progres Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Progres Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Progres Sp. z o.o. w Chojna

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

W Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Progres Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Mechanik. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Ja Nowy wpis

Jak ktoś szuka pracy jako kierowca to niech omija firme z daleka placa z kilometrów prezes dużo obiecuję dopuki nie podpiszesz umowy puźniej ma Cię w (usunięte przez administratora)masz robić swoje i nie gadac. jak zejdzie ci cały dzień na leipie w Shwedt a czesto tak bywa bo dzięki leipie ta firma jeszcze istnieje to twoja strata czyli 80km × 49groszy czyli niecałe 40zł.na kraju zapomnij ze pojedziesz płatną autostradą.firma to dziadtrans który zrobi wszystko żebyś zrobił robote i nie zarobił.szanowani i majacy prawo sie odzywać są kierowcy z długoletnim stażem pracy.reszta to szaraki do kopania po (usunięte przez administratora) szczerze nie polecam

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Progres Sp. z o.o. Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Progres Sp. z o.o. - Chojna

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Progres Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Szczecińska 1
    74-500 Chojna
  • NIP: 8580003107 KRS: 0000075707

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Progres Sp. z o.o.