MI-Trans Michał Słomian

Zajączki Drugie

Opinie o MI-Trans Michał Słomian

Xxx

Firma masakra. Zero organizacji....gonią człowieka jak psa za marne pieniądze. ....NIE POLECAM TEJ FIRMY

?

Szef ok, pieniążki płacone, a sama robota jak to robota w transporcie.

karola

Polecam

Pan. p

Polecam pracuje 5 lat w tej firmie wszystko ok , kasa na czas . A wiadomo ze młodzi po 23 lata przychodzą i odchodzą bo myślą że nie trzeba nic robić.

Jędruś

Polecam!

maryla

Firma to dramat, brak znajomości rynku, nie szanują pracowników, częste zwolnienia, podyktowane brakiem podejście, niby firma transportowa, ale poza busami nic nie mają, reszta to rynek, gdzie każdy może sobie znaleźć auto sam. Nie polecam ani do pracy, ani do współpracy.

Zostaw opinię o MI-Trans Michał Słomian - Zajączki Drugie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MI-Trans Michał Słomian